zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.06.2016 - 19:05
zenge: Kajuta: Ď za přízeň;-)
|
19.06.2016 - 19:05
zenge: Mario de Janeiro: Ď někdá mne tam nohy třeba odnesou;-)
|
19.06.2016 - 18:55
vavaoko: Ať žijí tuláci!
ST |
19.06.2016 - 18:03
Kajuta: ST .)
|
19.06.2016 - 17:56
Mario de Janeiro: Mám rád tvé básně toulavé, snad by se ti líbilo i u nás..ST!
|
19.06.2016 - 17:29
zenge: Ringo: Ď
- do každé nohy jedno, bylo to štreka:-) |
19.06.2016 - 17:27
Ringo: Nebodaly družky Máji,
to by jinak bylo v háji. Schvaluji ti hospůdku a dvě piva v chobůtku, však počet pěti nenásobit, pak bych se moh trochu zlobit... ;-) |
19.06.2016 - 15:54
Lilith: Souhlas s Kapkou a tobě ST
|
19.06.2016 - 15:49
Lilith: Jo. ST ;-)
|
19.06.2016 - 15:41
Lilith: ST
|
19.06.2016 - 13:42
divoženka1: ST**************************
|
19.06.2016 - 11:13
Psavec: Tohle si opravdu zaslouží ST.
|
19.06.2016 - 11:09
Psavec: ST za deštěnky.
|
19.06.2016 - 11:01
Psavec: Povedené, ST.
|
19.06.2016 - 03:37
kasparion: Měl bych se stydět, že jsem si toho dílka všiml až tak pozdě ST
|
19.06.2016 - 00:35
kasparion: Z protilehlé části sudet posílám pochvalné tleskání a ST
|
18.06.2016 - 20:47
detektor: ST
|
18.06.2016 - 16:43
Tara: Zenge, ty jednoduše a proSTě umíš...
|
18.06.2016 - 16:01
Ringo: Chválit se vůbec nebráním
například pasáž s tleskáním. |
18.06.2016 - 15:36
Květka Š.: deštěnky jsou pěkný...ST
|


