zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.06.2016 - 16:48
jitka.svobodova: Připomělo mně to dětství, když jsme jezdili vlakem taženým parní lokomotivou. A to byla jízda za odměnu. Krásné vzpomínky a ještě krásnější verše ST***
|
29.06.2016 - 14:27
kasparion: ST
|
29.06.2016 - 14:11
kasparion: SkvoST
|
28.06.2016 - 20:12
obaleč jabloňový: Krása!
ST. |
28.06.2016 - 15:49
Květka Š.: ST...
|
27.06.2016 - 22:22
Dota Slunská: Už vyšla?
|
27.06.2016 - 20:58
drsnosrstej kokršpaněl: to jo
|
27.06.2016 - 20:05
Milena: Mě se líbí všechny.ST
|
27.06.2016 - 20:01
Milena: ST
|
27.06.2016 - 16:45
madison: mocdobrýtoje....eSTééé
|
27.06.2016 - 16:42
krizekkk: ...a někde za zdí... Arnošt. ST ;-)
|
27.06.2016 - 16:20
madison: parádní....eSTééééé
|
27.06.2016 - 14:17
Květka Š.: ST...pěkný...
|
27.06.2016 - 13:58
sailorr: Geronti z nízké země.....maximovské uff....
Jsou jak mor a developeři jak krysy. A krysař asi propil píšťalu... ST |
27.06.2016 - 13:18
zenge: Tara: já též a nechci aby tam vtrhli developeři, byznys a jiná havěť ;- )
Ď |
27.06.2016 - 12:26
Tara: Čertovu STěnu miluju...dík za nádherné vyjádření:)
|
27.06.2016 - 10:36
zenge: vavaoko: Taky v to věřím a doufám, že zdravý rozum zvítězí .
http://www.s-divocinou-vltavy.estranky.cz/clanky/hra-o-certovy-p roudy---4.-a-5.-dejstvi/ |
27.06.2016 - 10:29
vavaoko: Ty kameny tam budou i po nich. I po nás. A to je ok.
Fajnové. ST |
27.06.2016 - 06:24
krizekkk: Nejvíc ta poslední... ;-) ST
|
27.06.2016 - 05:56
divoženka1: na jeden takový STrom koukám z okna je STále mohutnější,SToletí páry bylo romantické STejně jako spát pod hvězdami ST a Z
|


