zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
29.06.2016 - 16:48
jitka.svobodova: Připomělo mně to dětství, když jsme jezdili vlakem taženým parní lokomotivou. A to byla jízda za odměnu. Krásné vzpomínky a ještě krásnější verše ST***
29.06.2016 - 14:27
29.06.2016 - 14:11
kasparion: SkvoST
28.06.2016 - 20:12
obaleč jabloňový: Krása!
ST.
28.06.2016 - 15:49
27.06.2016 - 22:22
Dota Slunská: Už vyšla?
27.06.2016 - 20:58
27.06.2016 - 20:05
Milena: Mě se líbí všechny.ST
27.06.2016 - 20:01
Milena: ST
27.06.2016 - 16:45
madison: mocdobrýtoje....eSTééé
27.06.2016 - 16:42
krizekkk: ...a někde za zdí... Arnošt. ST ;-)
27.06.2016 - 16:20
madison: parádní....eSTééééé
27.06.2016 - 14:17
Květka Š.: ST...pěkný...
27.06.2016 - 13:58
sailorr: Geronti z nízké země.....maximovské uff....
Jsou jak mor a developeři jak krysy. A krysař asi propil píšťalu...
ST
27.06.2016 - 13:18
zenge: Tara: já též a nechci aby tam vtrhli developeři, byznys a jiná havěť ;- )
Ď
27.06.2016 - 12:26
Tara: Čertovu STěnu miluju...dík za nádherné vyjádření:)
27.06.2016 - 10:36
zenge: vavaoko: Taky v to věřím a doufám, že zdravý rozum zvítězí .
http://www.s-divocinou-vltavy.estranky.cz/clanky/hra-o-certovy-p
roudy---4.-a-5.-dejstvi/
27.06.2016 - 10:29
vavaoko: Ty kameny tam budou i po nich. I po nás. A to je ok.
Fajnové. ST
27.06.2016 - 06:24
krizekkk: Nejvíc ta poslední... ;-) ST
27.06.2016 - 05:56
divoženka1: na jeden takový STrom koukám z okna je STále mohutnější,SToletí páry bylo romantické STejně jako spát pod hvězdami ST a Z
1 ... 304|305|306|307|308|309|310|311|312 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku