zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.06.2016 - 22:45
Zee: skvělé všechny, ale ta stromová u mně vede! ST
|
26.06.2016 - 22:36
vavaoko: Já mám pouhé ST.
|
26.06.2016 - 22:36
TvojeLabuť: Oslovilo, líbí :-)
ST |
26.06.2016 - 21:47
detektor: Nevím jak to děláš, ale děláš to dobře...:-))ST
|
26.06.2016 - 20:42
zenge: Tara,Kapka: Holky ďěkan;-)
|
26.06.2016 - 20:18
Kapka: Jo, je to krásný. Hlavně STromy.
|
26.06.2016 - 20:00
Tara: To je tak krásný...ST
|
24.06.2016 - 12:09
madison: eSTééééééééé
|
23.06.2016 - 12:32
madison: eSTééééééééé
|
22.06.2016 - 19:39
Psavec: Zase líbí, ST.
|
22.06.2016 - 19:32
Psavec: Paráda, ST.
|
22.06.2016 - 15:55
Mario de Janeiro: Láska je život sám...ST!
|
22.06.2016 - 10:39
kasparion: ST
|
21.06.2016 - 21:42
kasparion: Pod standartou míru proletím úbočím tvých boků ... ST
|
21.06.2016 - 20:51
|
21.06.2016 - 20:49
Mbonita: ať žijí lásky kuše
básnivé šípy zengebuše:-)) |
21.06.2016 - 18:41
kasparion: Krásné cestování,ještě krásnější tečka nutí mě napsat dvě STčka.:-)
|
21.06.2016 - 17:02
krizekkk: Měl recht ten Publík. ;-)
|
21.06.2016 - 12:43
Květka Š.: ST...St...st
|
21.06.2016 - 12:23
divoženka1: Zenge je skvoSTná!!!
|


