zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.06.2016 - 19:40
libour: no mě bylo pět tak moc ne ....ale ST
|
12.06.2016 - 19:34
Adramelech: Vzalo mě to za srdce, protože já taky pamatuju dobu, kdy Irán měl ještě šáha. Skoro bych řekl, že se člověku tehdy žilo tak nějak líp než dnes, a nejen kvůli mládí a ženským. Ach jo. ST
|
11.06.2016 - 16:43
krizekkk: Ty německý kucí umělecky a filosoficky ladění...
|
10.06.2016 - 20:10
Lilith: ParádnoST :-)
|
10.06.2016 - 15:34
Květka Š.: ST...pěkné láskování...
|
10.06.2016 - 12:50
libour: ST...
|
10.06.2016 - 12:03
sailorr: Jojo, sladkobolí karamel. Sukces, pane kolego.
ST |
10.06.2016 - 11:07
Kajuta: ST
|
10.06.2016 - 09:34
Ringo: Urcite nehrozí, ze bych ti za tohle dílko hrozil plácackou...
|
09.06.2016 - 22:12
Tara: No s tou duší Zengebuší jsi zaperlil...a perlíš pořád STále dál a dále...jako kvalitní šampus:)))
|
09.06.2016 - 21:09
Kajuta: tiché ST...
|
09.06.2016 - 19:13
Milena: ST
|
09.06.2016 - 18:58
Milena: Díky za Tvé já.ST
|
09.06.2016 - 18:36
vavaoko: Je to zase (jako vždy) pecka.
ST |
09.06.2016 - 17:42
Frýda: Má tisíce tónů, podob a barev...
ST |
09.06.2016 - 12:12
kasparion: ST
|
08.06.2016 - 22:13
Lilith: ST*
|
08.06.2016 - 20:00
Psavec: Neumíš psát špatně, ST.
|
08.06.2016 - 19:18
zenge: ttragelaf, detektor, Tara, libour, Kapka, vavaoko madison,
divoženka1, Ringo, krizekkk, Květka Š. Děkuji moc za tipy a komentáře Jste můj šém;-) |
08.06.2016 - 18:50
Květka Š.: dobrý...ST...
|


