zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.08.2016 - 16:20
libour: :-) ST
|
05.08.2016 - 12:51
Kapka: Vůně sena, vůně léta, láska vzkvétá, čau ST
|
05.08.2016 - 12:50
Špáďa: Občas se ty lásky kříží
napříč světy vyznání… jak když projdu dobrou spíží, daje si mix na přání. |
05.08.2016 - 10:14
Mario de Janeiro: Včera jsem byl za hrdinu
doufaje, že nebude tu zítřek ještě plný deště a už je zde v cuku-letu a teď se zas strachy třesu že se švestek nedožiju že se budu nudit v nebi mám já tohle zapotřebí?...ST! |
05.08.2016 - 08:56
René Vulkán: trefné, výstižné
|
05.08.2016 - 01:21
Ringo: Zřejmě Máňa stoupne v ceně,
bude-li to dělat v seně. ;-) |
05.08.2016 - 00:43
sailorr: Tož tak, furt se jede. Lásce jo to fuk, kde klíčí. A když to na jednoho přijde...
ST |
05.08.2016 - 00:38
|
05.08.2016 - 00:32
jitka.svobodova: Kde jsou ty doby, když jsme jako děti chodily spát na půdu do sena. Ta vůně nás nadobro omámila........ST
|
04.08.2016 - 23:43
Tara: ST, jak jinak...
|
04.08.2016 - 22:38
vavaoko: Láska je furt stejná. Jen lidi se nějak nemaj rádi .
ST |
04.08.2016 - 18:36
řeka: vem....už se těším na zážitek
ST. |
04.08.2016 - 00:07
Špáďa: — Kampa?
— Kampa! |
03.08.2016 - 22:24
Květka Š.: ST***
|
03.08.2016 - 21:54
Psavec: Tohle se moc povedlo, ST.
|
03.08.2016 - 18:43
Kajuta: ST
|
03.08.2016 - 16:41
krizekkk: Tam na Kampě... ST
|
03.08.2016 - 14:42
libour: ST
|
03.08.2016 - 12:23
jitka.svobodova: ST***
|
03.08.2016 - 11:42
Mario de Janeiro: ta touha se mnou nešije
být sebou sám vždy lepší je než kvůli Londýnu změnit se v blondýnu...ST |


