zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.07.2016 - 12:08
vavaoko: Já mám zase pouhé ST
|
20.07.2016 - 09:24
jitka.svobodova: Pouťová láska, střelnice, růže....dávno tomu.....ST
|
20.07.2016 - 08:26
Zasr. romantik: Ta první, ta je! eSTéčko s *
Pálí .. zatím mne pálíš .. pro mne jsi nej! ..Neusínej! K Wildovi: Praxe je ďábelská, ale když narazíš na čertici, to i Lucifer stáhne ohon ... |
20.07.2016 - 06:54
Kapka: ST
|
20.07.2016 - 00:54
libour: nejvíce se mi líbila ta láhev slivovice :-) ST
|
19.07.2016 - 21:55
zenge: Kajuta, Tara, Lilith:
Kuju;-) |
19.07.2016 - 21:53
Lilith: Skvělééé, copa mi to připomíná... kdo ví... :-)
ST bezva! |
19.07.2016 - 21:50
Tara: Velmi pěkné, opět:))))) ST
|
19.07.2016 - 21:46
|
19.07.2016 - 01:25
|
19.07.2016 - 01:04
|
17.07.2016 - 19:50
Lilith: Hustě napsán hustotext a tak ST pro zítřek ;-)
|
17.07.2016 - 18:15
Kapka: ST
|
16.07.2016 - 18:17
jitka.svobodova: Ten závěr hovoří za všechna napsaná slova....ST***
|
15.07.2016 - 17:09
krizekkk: KriSTova noho... ;-)
|
15.07.2016 - 16:05
Květka Š.: to je dobrý...ST...
|
15.07.2016 - 12:01
Adramelech: Pěkně nihiliSTická.
|
15.07.2016 - 11:34
|
15.07.2016 - 11:16
Ringo: Na tvou tvorbu se dá pet chvála uz ted.
|
15.07.2016 - 10:56
libour: Radeji kdyby ano ale bohuzel kvuli idiotum nekteri se ho nedockaji...ST
|


