zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
20.07.2016 - 12:08
vavaoko: Já mám zase pouhé ST
20.07.2016 - 09:24
jitka.svobodova: Pouťová láska, střelnice, růže....dávno tomu.....ST
20.07.2016 - 08:26
Zasr. romantik: Ta první, ta je! eSTéčko s *

Pálí .. zatím mne pálíš ..
pro mne jsi nej!
..Neusínej!

K Wildovi: Praxe je ďábelská, ale když narazíš na čertici, to i Lucifer stáhne ohon ...
20.07.2016 - 06:54
Kapka: ST
20.07.2016 - 00:54
libour: nejvíce se mi líbila ta láhev slivovice :-) ST
19.07.2016 - 21:55
zenge: Kajuta, Tara, Lilith:
Kuju;-)
19.07.2016 - 21:53
Lilith: Skvělééé, copa mi to připomíná... kdo ví... :-)
ST bezva!
19.07.2016 - 21:50
Tara: Velmi pěkné, opět:))))) ST
19.07.2016 - 21:46
Kajuta: Paráda

ST
19.07.2016 - 01:25
Špáďa: Kdo se bojí zítřka,
mrtvý je už dnes.
Snažím se bý/ít fit, řka:
Život tlačí pes.
19.07.2016 - 01:04
Špáďa: Před Muzeem do sněhu,
přitom stihneš… vole, hul!
Jen ty a tvý kule ví,
jak skvěle se uleví.
17.07.2016 - 19:50
Lilith: Hustě napsán hustotext a tak ST pro zítřek ;-)
17.07.2016 - 18:15
Kapka: ST
16.07.2016 - 18:17
jitka.svobodova: Ten závěr hovoří za všechna napsaná slova....ST***
15.07.2016 - 17:09
krizekkk: KriSTova noho... ;-)
15.07.2016 - 16:05
Květka Š.: to je dobrý...ST...
15.07.2016 - 12:01
Adramelech: Pěkně nihiliSTická.
15.07.2016 - 11:34
Kajuta: Zkusím to na gšandě... viz Tara :-)

ST
15.07.2016 - 11:16
Ringo: Na tvou tvorbu se dá pet chvála uz ted.
15.07.2016 - 10:56
libour: Radeji kdyby ano ale bohuzel kvuli idiotum nekteri se ho nedockaji...ST
1 ... 301|302|303|304|305|306|307|308|309 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku