zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.08.2016 - 09:32
detektor: ST
|
10.08.2016 - 20:44
|
10.08.2016 - 19:56
Lilith: Jo
ST |
10.08.2016 - 19:01
Kajuta: ST
|
10.08.2016 - 17:16
krizekkk: U mě dobrý. ;-)
|
10.08.2016 - 16:17
řeka: báseň něžnosti a víry, krásné
ST. |
10.08.2016 - 10:23
vavaoko: Fanda měl recht. Ty také.
ST |
10.08.2016 - 10:17
pa100r: dá se to číST
|
09.08.2016 - 23:59
libour: ST...
|
09.08.2016 - 23:14
Tara: Celkem věřím:-) ST
|
09.08.2016 - 21:25
jitka.svobodova: ST***
|
07.08.2016 - 17:04
Špáďa: Nádhera je tahle tvá poetická filozofie
Či filozofická poezie? Vím, nestojíš o škatulky… Provaz, oheň, D5, kulky, … Ať obutí nebo bosí, každého z nás něco zkosí. |
06.08.2016 - 15:18
Mario de Janeiro: někdy se na lásku jen hraje
taková ale brzy taje jen jeden miluje a druhý na to prdí podobná láska pak víc než lejno smrdí...ST! |
06.08.2016 - 10:19
Květka Š.: ST...♥...
|
05.08.2016 - 18:32
Mbonita: tož láskyplně piš:-)
|
05.08.2016 - 17:55
Lilith: Jsem vlastenka ;-))
ST |
05.08.2016 - 17:34
Mario de Janeiro: Poeta když poezii píše
krása i vůně přírody z ní dýše...ST! |
05.08.2016 - 17:18
řeka: a nejlepší je ta po česku :-)
ST! |
05.08.2016 - 17:17
Kajuta: ST
|
05.08.2016 - 16:53
krizekkk: Jó, není láska jako láska... ST
|


