zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.08.2016 - 23:04
Dota Slunská: tak by se neměl kdo ptát.
Jeden veletip tisknu do modra a jeden navrch letí par exprès k tobě dom. |
13.08.2016 - 22:52
Psavec: Paráda, ST.
|
13.08.2016 - 22:52
Dota Slunská: Hahá...:D
|
13.08.2016 - 22:27
Tara: Alena, ta se má:-) ST
|
13.08.2016 - 20:17
Lilith: ST :-)
|
13.08.2016 - 18:23
Ringo: Dovolím si hrubě nesouhlasit s Kapkou – podle mne je to povedené vtipně. ;-)
|
13.08.2016 - 18:14
Tamara J: nádhera, děkuji - ST
|
13.08.2016 - 18:00
jitka.svobodova: Závěr nezklamal....ST
|
13.08.2016 - 17:58
Kapka: Vtipně povedené. ST
|
13.08.2016 - 17:03
vavaoko: Vše nějlepší!!!
Tobě ST |
13.08.2016 - 16:10
zvířenka: I Standa Kostka Numen šel za ní vandrem...
Všichni jí skloňují ve všech pádech,asi na tom něco bude,ne? Bez ní by to prostě stálo všecko za prd. ProSTé ST.:-) |
13.08.2016 - 11:24
Kajuta: ST!
|
13.08.2016 - 10:22
vavaoko: Byla, je a bude. Snad.
ST |
13.08.2016 - 10:05
krizekkk: ...vzpomínce na Karola ST...
|
13.08.2016 - 05:44
řeka: ST.
nádherné dílko!! |
13.08.2016 - 02:06
madison: eSTéééééééééééééé
|
12.08.2016 - 23:07
Tara: Díky za Wojtylu...a celé proSTě skvělé jako vždy:-)))
|
12.08.2016 - 20:28
jitka.svobodova: ST***
|
12.08.2016 - 12:46
sailorr: Maxim říkával, že nejlepší je, si rvačky nepamatovat. A že jizvy vždycky svěděj, když se mění počasí.
No jo, jemu se to filozofuje ;) ST |
11.08.2016 - 14:20
Květka Š.: **ST**
|


