zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.07.2016 - 20:04
Lilith: Tichounké ST
|
28.07.2016 - 18:12
Květka Š.: ST)))
|
28.07.2016 - 16:46
krizekkk: STíhám číst. ;-)
|
28.07.2016 - 15:20
řeka: mráz po zádech mi běží, Básníku
ST. |
28.07.2016 - 14:45
Kajuta: Tiché ST...
|
28.07.2016 - 14:42
řeka: psát básně na kaluže...moc prima, chtěla bych je z kaluží číst,líbí krásné čtení tvého vyznání
ST. |
28.07.2016 - 12:09
Ringo: Tak nemilé prekvapení se nekoná - zase se mi to líbí.
|
28.07.2016 - 10:15
libour: ST
|
28.07.2016 - 09:59
vavaoko: Až dobra, hříchy sečte Pán
By menu příští předložil. Pak zjistí, že byls povolán Bys v básních svých na věky žil. Mám jen ST |
28.07.2016 - 03:56
jitka.svobodova: pro lotra parte v černým rámu a zavolejte mámu...ST
|
28.07.2016 - 00:27
Tara: To srdce bolení...jiSTě jednou skončí...ráda čtu:)
|
27.07.2016 - 23:04
zenge: děkuji Vám děti moje;-)
|
27.07.2016 - 16:47
krizekkk: česal jsem mlhovinu... ;-)
|
27.07.2016 - 15:58
Květka Š.: ST...
|
27.07.2016 - 13:11
vavaoko: Ne. Tak to opravdu neumím.
Mám pouhé ST |
27.07.2016 - 00:56
libour: fajn čtení ST
|
27.07.2016 - 00:28
Kapka: ST
|
27.07.2016 - 00:02
Dota Slunská: člověk by řek, že přesně takhle to myslel, ale napsat to tak neuměl
|
26.07.2016 - 23:23
Tara: Exkluzivní jako oSTatně pokaždé:)
|
26.07.2016 - 22:06
jitka.svobodova: jo lásky jsou kruhy v obilí, zní to tajemně a vábně....ST
|


