zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.08.2016 - 14:02
libour: ST...
|
15.08.2016 - 12:44
vavaoko: Moc fajn. ST
|
15.08.2016 - 10:09
Dota Slunská: slastně tone v něžných tónech
|
15.08.2016 - 09:57
jitka.svobodova: Určitě budeš vyslyšen, takovému vyznání nelze odolat....ST:-)))
|
14.08.2016 - 21:18
|
14.08.2016 - 18:47
Kajuta: ST
|
14.08.2016 - 18:21
Ringo: Já jsem šťastnej jako blecha –
nemám osud pana Jecha. |
14.08.2016 - 17:29
detektor: :-))ST
|
14.08.2016 - 17:29
detektor: ....ST
|
14.08.2016 - 16:18
krizekkk: Nevím proč, ale mám z té básně divný pocit. Vysmíváš se snad ženskému pokolení??? ;-)
:-) |
14.08.2016 - 13:47
Lilith: ST
|
14.08.2016 - 13:34
Lilith: Šmankote, snad jen ST ;-)
|
14.08.2016 - 12:57
Květka Š.: blbůSTky jsou fajné...
|
14.08.2016 - 12:55
Květka Š.: ST...St...st...
|
14.08.2016 - 11:25
Tara: Zenge, kam na ty hlody chodíš????? ST
|
14.08.2016 - 10:18
vavaoko: Když se tripl k triplu vine, kapela se podaří. ST
|
14.08.2016 - 09:37
jc senior: Od začátku do konce výstižně skvělé, přesto nejvíc dávám za pravdu kantýnské.
** |
14.08.2016 - 09:08
krizekkk: Tvé věci komentovat netřeba... ST ;-)
|
14.08.2016 - 09:06
řeka: prima psaní pro zasmání
ST. |
14.08.2016 - 09:00
Kajuta: (-: ST
|


