zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.08.2016 - 17:34
zenge: libour : To ti závidím já se s ním minul;-(
|
22.08.2016 - 17:25
libour: byl jsem na jednom z posledních koncertů a jsem za to rád..... ST
|
22.08.2016 - 08:30
vavaoko: Mě tady chybí, bratříček. Mohl tu bejt sto let.
Tobě pouhé ST |
22.08.2016 - 02:27
jitka.svobodova: ST:-)))
|
22.08.2016 - 00:46
Ringo: Mám vážné pochybnosti, jestli umí vrány počítat do stovky... ;-)
|
22.08.2016 - 00:23
Tara: Ta jeho syrovoST tu chybí...a moc, moc...povedené, barde:-)
|
21.08.2016 - 23:15
sailorr: ....Arafat i Mandela, všichni jsou jak Fidela :)
ST |
21.08.2016 - 23:11
sailorr: Někomu chybí ( moc ), někomu ne ( vůbec ). Mě jo. Hlas svědomí tak silný, až krev tuhne v žilách. Ještě, že tu máme alespoň Vás, pane kolego :)
ST |
21.08.2016 - 23:05
zenge: detektor,sailor
kucí dík;-) |
21.08.2016 - 23:03
detektor: ST
|
21.08.2016 - 22:12
zenge: Tara,krizekk,vavaoko,detektor,jitka svobodova:
Děluji za komentáře a přízeň! |
21.08.2016 - 04:23
jitka.svobodova: ST:-)))
|
20.08.2016 - 23:13
Psavec: Charašo, ST.
|
20.08.2016 - 20:57
detektor: ST
|
20.08.2016 - 18:47
vavaoko: Bořit bylo vždy snazší.
Tobě ST |
20.08.2016 - 17:49
krizekkk: Ta sbírka Bubu, jde si ji někde objednat?
|
20.08.2016 - 12:49
Tara: STrofy tvých veršů, Zenge, mají obecnou platnost staletími, moc se mi líbí:-)
|
18.08.2016 - 21:00
Špáďa: Japonec. Z bludu se pak probral. Nakonec.
|
18.08.2016 - 11:37
James Libustka: bezny den je tu vybasnen ;)
|
18.08.2016 - 10:53
Květka Š.: ST...
|


