zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.09.2016 - 08:40
|
31.08.2016 - 04:47
Špáďa: Prča přímo čaprdózní!
ST dám, až smích můj dozní. Taká sranda poránu (Číhošť) lepší než číst v románu. Páč čáp kavce secvak krk, krtky-spáče, čáp syk, trk. Al-Pacina pani čapla, Al-panáka maká, napla. |
30.08.2016 - 21:00
zenge: děti mé: DĚKUJI!!!
;-) |
30.08.2016 - 18:56
Lilith: načápala jsem tě a máš ST ;-)
|
30.08.2016 - 17:47
Psavec: Čapí inspirace, ST.
|
30.08.2016 - 17:46
Psavec: ST.
|
30.08.2016 - 17:44
Psavec: Rád dám ST.
|
30.08.2016 - 11:53
vavaoko: Pěkně jsi to vyčápil.
ST |
30.08.2016 - 07:20
labuť: Jedna pecka za druhou... dlouho jsem Tě nečetla a mám asi čeho litovat :-)
|
30.08.2016 - 01:44
Ringo: Tohle dílko plný štorchů
máš moc vtipný, nejen trochu. |
29.08.2016 - 22:48
Kajuta: ST .)
|
29.08.2016 - 22:14
Květka Š.: ST...dobrý...
|
29.08.2016 - 22:08
Květka Š.: :-)))...ST...
|
29.08.2016 - 22:00
Tara: To je proSTě boží, co ty dovedeš...proč to neříct?
Al Pacino mne dorazil:-) |
29.08.2016 - 17:26
řeka: letos se k nám čápi nevrátili...tak aspoň tak, klapy klap
ST. |
29.08.2016 - 17:19
krizekkk: čapíčapí ;-) ST
|
29.08.2016 - 17:13
|
29.08.2016 - 17:11
krizekkk: Tak tohle je léto... Aha. ;-)
|
29.08.2016 - 16:35
vavaoko: Mám jen ST
|
29.08.2016 - 00:12
Ringo: Navštívíš-li příště strýce,
snaž se bumbat krušovice nebo třeba gamba, nemusíš se ozvat více a nebude to hanba. |


