zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
01.09.2016 - 08:40
René Vulkán: čáp

prve na komíně
teď na kmíně

prve na komínku
teď na něj
piju kmínku
31.08.2016 - 04:47
Špáďa: Prča přímo čaprdózní!
ST dám, až smích můj dozní.
Taká sranda poránu (Číhošť)
lepší než číst v románu.

Páč čáp
kavce secvak
krk,
krtky-spáče, čáp syk, trk.

Al-Pacina pani čapla,
Al-panáka maká, napla.
30.08.2016 - 21:00
zenge: děti mé: DĚKUJI!!!
;-)
30.08.2016 - 18:56
Lilith: načápala jsem tě a máš ST ;-)
30.08.2016 - 17:47
Psavec: Čapí inspirace, ST.
30.08.2016 - 17:46
Psavec: ST.
30.08.2016 - 17:44
Psavec: Rád dám ST.
30.08.2016 - 11:53
vavaoko: Pěkně jsi to vyčápil.
ST
30.08.2016 - 07:20
labuť: Jedna pecka za druhou... dlouho jsem Tě nečetla a mám asi čeho litovat :-)
30.08.2016 - 01:44
Ringo: Tohle dílko plný štorchů
máš moc vtipný, nejen trochu.
29.08.2016 - 22:48
Kajuta: ST .)
29.08.2016 - 22:14
Květka Š.: ST...dobrý...
29.08.2016 - 22:08
Květka Š.: :-)))...ST...
29.08.2016 - 22:00
Tara: To je proSTě boží, co ty dovedeš...proč to neříct?
Al Pacino mne dorazil:-)
29.08.2016 - 17:26
řeka: letos se k nám čápi nevrátili...tak aspoň tak, klapy klap
ST.
29.08.2016 - 17:19
krizekkk: čapíčapí ;-) ST
29.08.2016 - 17:13
řeka: už rezatí listy kaštanů, ach jo, léto odchází :-(
ale zase se vrátí! :-)
ST.
29.08.2016 - 17:11
krizekkk: Tak tohle je léto... Aha. ;-)
29.08.2016 - 16:35
vavaoko: Mám jen ST
29.08.2016 - 00:12
Ringo: Navštívíš-li příště strýce,
snaž se bumbat krušovice
nebo třeba gamba,
nemusíš se ozvat více
a nebude to hanba.
1 ... 290|291|292|293|294|295|296|297|298 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku