zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.09.2016 - 21:00
Zasr. romantik: U Jůzů schovám svůj smutek pod skleničku a ze smyčky udělám koňadru a svezu se jinde ... ;-)
ST* |
05.09.2016 - 20:54
Zasr. romantik: Čapí bajky jsem četl rád,
teď na žáby by ses mohl podívat! I Neruda nerudný se o nich zmínil. :o)) ST a hodně zdaru! |
05.09.2016 - 20:04
řeka: zážitek čtení, krásné, ač posmutnělé
ST. |
05.09.2016 - 19:55
detektor: ST
|
05.09.2016 - 19:25
řeka: "nadějné" vyhlídky :-)
ST. |
05.09.2016 - 19:10
Tara: Zenge, tys úplnej Kajínek:-))) ST
|
05.09.2016 - 18:57
zenge: René Vulkán, vavaoko:
Kucí díky;-) |
05.09.2016 - 18:43
vavaoko: Jo Valdice? Ty také ne.
ST |
05.09.2016 - 18:42
René Vulkán: Rýnovice, Rapotice
Příbram, Plzeň Vinařice Heřmanice, Bělušice Kynšperk, Sedlo Pardubice ještě Mírov oko kuří, ale Kuřim ...nikdy více! hochu hochu nic z toho není jako Špilbrerk ani trochu Tvůj Josef Babinský |
05.09.2016 - 17:33
krizekkk: Zola byl taky génius. ;-)
|
05.09.2016 - 16:20
Květka Š.: ST)))
|
05.09.2016 - 11:06
Kajuta: ST
|
04.09.2016 - 22:31
obaleč jabloňový: :-) ST
|
04.09.2016 - 22:26
obaleč jabloňový: Nenudíš NIKDY!!!
ST |
04.09.2016 - 22:12
vavaoko: Nemám slov. Tak jen: Skvěle.
ST |
04.09.2016 - 21:35
Kapka: Sedím v přítmí tiše
a mávám a mávám a mávám ...tam. Schovám svůj smutek pod skleničku, pohádku si vyprávím... ST* |
04.09.2016 - 21:15
Tara: Mám ještě snad duši, tak ti odepisuji...zavolat nemohu, nemám tvé číslo:-) ST
|
04.09.2016 - 20:09
detektor: .....ST a zkusím se zamyslet...ale nic neslibuji....:-)
|
04.09.2016 - 17:07
J.F.Julián: St...
|
03.09.2016 - 17:14
Kajuta: ST
|


