zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.09.2016 - 19:27
Psavec: ST.
|
21.09.2016 - 16:45
jitka.svobodova: ST:-)))
|
21.09.2016 - 16:44
krizekkk: Má z povětří jsi tma... zajímavé. ;-) ST
|
21.09.2016 - 16:29
detektor: ST
|
21.09.2016 - 14:16
Milena: Jako vždy. To nemá chybu.
|
21.09.2016 - 11:43
vavaoko: Mám pouhé ST
|
21.09.2016 - 07:48
Tara: Vždy tak "jednoduché" a tak dobré:-) ST
|
20.09.2016 - 22:08
paulín: A co Bohunice?
ST. |
20.09.2016 - 21:54
paulín: Myslím, že to má vtip a spád.Jako všechny ostatní básně doST dobré.
|
20.09.2016 - 20:11
Mbonita: lásky..plná:-)
|
20.09.2016 - 17:37
krizekkk: Konec dobrej. Všecko dobrý... ;-)
|
20.09.2016 - 17:22
krizekkk: ST...
|
20.09.2016 - 10:27
Květka Š.: pěkné...ST...
|
20.09.2016 - 09:47
René Vulkán: Joštovi nerozumím
|
19.09.2016 - 21:11
Dota Slunská: no jo, umíš i křehké. :)
|
19.09.2016 - 20:49
Kapka: Jo, krásné... ST
|
19.09.2016 - 20:18
detektor: ST, barde....:-)
|
19.09.2016 - 19:27
zenge: Tara, vavaoko: Ď Vám;-)
|
19.09.2016 - 19:24
vavaoko: Voní mi to. ST
|
19.09.2016 - 19:22
Tara: Maminky vědí vše:-))) ST
|


