zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
19.09.2016 - 19:14
zenge: Lilith: Ď Ťi ;-)
19.09.2016 - 19:03
Lilith: Krásné...
ST
18.09.2016 - 22:07
Zasr. romantik: ST*!
Můj táta zase říkal, že dokud je ve městě hodně holubů, bezdomovci ještě nemají opravdový hlad ...
18.09.2016 - 16:07
zenge: Děkuji za čtení i komentáře,
žel moc Vám to neoplatím
nebo čas je sviňa;-)
Jste můj šém!
Zengebuš.
17.09.2016 - 12:07
jitka.svobodova: Líbí se mi......ST:-)))
16.09.2016 - 21:40
detektor: Super ST
16.09.2016 - 18:09
řeka: krása kvalitního dílka
ST!!!
16.09.2016 - 14:56
sailorr: Nejlepší je to, když sněží a mrzne, až praští.....na dřevěným mostě obzvlášť. To jsou zalezlý holubi i Korejci. Kýčokvelby maj maňánu a všude je ticho....
ST
16.09.2016 - 11:44
Květka Š.: **ST**
16.09.2016 - 10:12
vavaoko: I Jošta prej srali holubi.
Tobě ST
16.09.2016 - 09:38
Ringo: Lidé vzteky vlasy rvousi,
vulgarismy mnozí kricí,
ze zadecky holubicí
exkrementy vsude trousí.
14.09.2016 - 20:53
zenge: Díky Všem
Jste Můj Šém!!!!!!!!!!!!!!!!!
14.09.2016 - 19:24
Mirka Hedbávná: Nebudu skládat rýmy
ani nesmeknu,
neb Ivan H. je přímý.
A já se, zenge, neleknu,

ale stejně jsou konerty i hlasy,
které je fajn brát zapačesy.

Zdravím hedbávně, a víc než koncerty si ráda čtu zengeho, kéž je dobře na světě!
14.09.2016 - 11:34
sailorr: Mnohokrát ST
12.09.2016 - 12:41
Špáďa: Autenticky ve Volarech
chtěl mít vždycky kus vola recht.
Volal mi to horal z Volar:
Jak prý Vávra zavrávoral,
lavor zbarvil, vorla zvoral.

___

A teď vážně, musel to být boží koncert, STejně jak Tvá poezie.
11.09.2016 - 16:54
řeka: ST.
11.09.2016 - 15:17
ttragelaf: :-) ST
10.09.2016 - 17:07
krizekkk: ST...
10.09.2016 - 14:38
Květka Š.: ST :-))
10.09.2016 - 09:02
Kajuta: ST
1 ... 287|288|289|290|291|292|293|294|295 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku