zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.09.2016 - 19:14
zenge: Lilith: Ď Ťi ;-)
|
19.09.2016 - 19:03
Lilith: Krásné...
ST |
18.09.2016 - 22:07
Zasr. romantik: ST*!
Můj táta zase říkal, že dokud je ve městě hodně holubů, bezdomovci ještě nemají opravdový hlad ... |
18.09.2016 - 16:07
zenge: Děkuji za čtení i komentáře,
žel moc Vám to neoplatím nebo čas je sviňa;-) Jste můj šém! Zengebuš. |
17.09.2016 - 12:07
jitka.svobodova: Líbí se mi......ST:-)))
|
16.09.2016 - 21:40
detektor: Super ST
|
16.09.2016 - 18:09
řeka: krása kvalitního dílka
ST!!! |
16.09.2016 - 14:56
sailorr: Nejlepší je to, když sněží a mrzne, až praští.....na dřevěným mostě obzvlášť. To jsou zalezlý holubi i Korejci. Kýčokvelby maj maňánu a všude je ticho....
ST |
16.09.2016 - 11:44
Květka Š.: **ST**
|
16.09.2016 - 10:12
vavaoko: I Jošta prej srali holubi.
Tobě ST |
16.09.2016 - 09:38
Ringo: Lidé vzteky vlasy rvousi,
vulgarismy mnozí kricí, ze zadecky holubicí exkrementy vsude trousí. |
14.09.2016 - 20:53
zenge: Díky Všem
Jste Můj Šém!!!!!!!!!!!!!!!!! |
14.09.2016 - 19:24
Mirka Hedbávná: Nebudu skládat rýmy
ani nesmeknu, neb Ivan H. je přímý. A já se, zenge, neleknu, ale stejně jsou konerty i hlasy, které je fajn brát zapačesy. Zdravím hedbávně, a víc než koncerty si ráda čtu zengeho, kéž je dobře na světě! |
14.09.2016 - 11:34
sailorr: Mnohokrát ST
|
12.09.2016 - 12:41
Špáďa: Autenticky ve Volarech
chtěl mít vždycky kus vola recht. Volal mi to horal z Volar: Jak prý Vávra zavrávoral, lavor zbarvil, vorla zvoral. ___ A teď vážně, musel to být boží koncert, STejně jak Tvá poezie. |
11.09.2016 - 16:54
řeka: ST.
|
11.09.2016 - 15:17
ttragelaf: :-) ST
|
10.09.2016 - 17:07
krizekkk: ST...
|
10.09.2016 - 14:38
Květka Š.: ST :-))
|
10.09.2016 - 09:02
Kajuta: ST
|


