zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.09.2016 - 15:15
Květka Š.: ST...
|
24.09.2016 - 07:47
Milena: ST
|
23.09.2016 - 21:30
TvojeLabuť: moc hezké
ST |
23.09.2016 - 21:04
Tara: Boletice mám za humny...ST
|
23.09.2016 - 18:35
Zasr. romantik: Nejsi ani Karel, ani Hynek,
ale pěkných básní plný hrnek se ti rodí, zdá se, lehce, až věřit se tomu, zenge, nechce! Tak ať se daří i nadále! ST***! |
23.09.2016 - 16:31
libour: ST...velká pěknost
|
23.09.2016 - 16:28
krizekkk: To se čte samo... ;-)
|
23.09.2016 - 13:59
divoženka1: ST****************
|
23.09.2016 - 10:14
vavaoko: Kráásné! ST
|
23.09.2016 - 09:12
matousekKkrejca: oc se mi líbí ST :-)
|
23.09.2016 - 07:56
Kajuta: ST
|
23.09.2016 - 02:19
enigman: u Boletic v tanku myslel jsem na Manku...
|
23.09.2016 - 02:00
Kapka: Pěkné, jako vždy... ST
|
22.09.2016 - 23:02
libour: pohodové...ST
|
22.09.2016 - 22:29
detektor: ST
|
22.09.2016 - 13:40
enigman: i vy opeření...
|
22.09.2016 - 10:27
|
21.09.2016 - 22:02
|
21.09.2016 - 21:05
Květka Š.: ♥..ST...
|
21.09.2016 - 19:29
Psavec: Moc hezké, ST.
|


