zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.10.2016 - 17:40
krizekkk: Megértem. ST
|
13.10.2016 - 12:29
Květka Š.: ST....
|
13.10.2016 - 10:14
vavaoko: Mám jsn ST
|
13.10.2016 - 06:12
ttragelaf: vždycky dobrý
|
13.10.2016 - 01:21
René Vulkán: zenge, kurnik,
to je dost dobrý |
13.10.2016 - 00:16
Ringo: Proti andělskému to má marný
i sám božský Paul McCartney. :-) |
12.10.2016 - 23:18
Kajuta: ST :)
|
12.10.2016 - 22:34
detektor: ST
|
12.10.2016 - 20:32
jitka.svobodova: toulání podél pláže s milovanou ženou, co víc si přát....ST:-)))
|
12.10.2016 - 18:30
Kajuta: Toulkám a dálavám
výhledům ST dám |
12.10.2016 - 16:11
Tara: Cha, tak přece něco je...láska a tak proSTě jsou:-)
|
12.10.2016 - 15:51
Psavec: Velké ST.
|
12.10.2016 - 12:02
enigman: taky mám radši rozečtené...
|
12.10.2016 - 12:01
enigman: zvláštní je že mír není opakem válk...tak jako smrt není opakem života...
|
12.10.2016 - 11:59
enigman: sakra mám jen hladítko...
|
11.10.2016 - 13:12
Květka Š.: ST...♥...
|
11.10.2016 - 02:16
Špáďa: Ono jisté sebrance
vždycky bylo do tance. Tančí si dnes, tančí zítra, všude tanci vítaj jitra. Jitra chladná, těžká, stinná... Tanec s pány? — žádná dřina! Nemůžou to mnozí obout. Snad jen Pavel, co má kohout... |
10.10.2016 - 17:53
krizekkk: ST
|
10.10.2016 - 17:20
krizekkk: ST
|
10.10.2016 - 11:56
sailorr: ST
|


