zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.10.2016 - 17:24
krizekkk: STejně umřít musíš... Když jsi prožil lásku, nebyl život marnej...
|
17.10.2016 - 03:42
Špáďa: Závěr — bomba!
|
17.10.2016 - 03:39
Špáďa: NCD. ST
|
17.10.2016 - 03:36
Špáďa: Oni tě podrží za ruku,
oni ti potisknou dlaň, až naposled sundaj ti paruku, zubatá až tasí zbraň. |
17.10.2016 - 03:15
Špáďa: Zednický ruce k hlazení…
Tak pojmout též lze mlazení. Poté, co k tobě se ohla, dí: "Smirek též dřevo ohladí." |
16.10.2016 - 20:35
zenge: Tara,libour,jitka svobodová,vavaoko,ttragelaf,sailorr:
DĚKUJI!!! |
16.10.2016 - 15:49
sailorr: Přemejšlim, co by řek Nešpor. Asi nic, von je budhista a jogín, ty toho moc nenakecaj.
Já říkám ST |
16.10.2016 - 14:04
ttragelaf: Co napíšeš to: A. potěší B. vyděsí C. pohorší D. jak koho
Já mám jen ST |
16.10.2016 - 13:02
vavaoko: "Blbý je..." To mě potěšilo. Klepky neznám. Ale pár feťáků jsem znal.
Máš pořád co říkat, tak povídej. Mám jen ST |
16.10.2016 - 12:06
jitka.svobodova: Co dodat? ST je málo, tak přidáme hvězdičky*****
|
16.10.2016 - 11:54
Tara: Krásné verše i citát:-) ST
|
16.10.2016 - 11:53
libour: :-) ST
|
16.10.2016 - 11:35
Tara: Díky za dobré rady:-))) ST
|
16.10.2016 - 09:28
libour: ST
|
15.10.2016 - 23:02
detektor: Mě se líbí, jak píšeš, ale to už asi taky víš....:-))ST
|
15.10.2016 - 18:08
vavaoko: ST
|
15.10.2016 - 15:20
sailorr: Jsou dobré zprávy a ty jiné. Mnoho je jich tak mezi.
Fajn lidi by neměli mít brokovnice, měli by je dát těm druhým, říkal jednou Maxim... ST |
15.10.2016 - 14:21
ttragelaf: je šťaSTný každý takový
|
15.10.2016 - 13:48
jitka.svobodova: závěr básně má sílu plnou pocitů.....ST
|
14.10.2016 - 00:08
Psavec: ST.
|


