zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.02.2017 - 21:09
Květka Š.: ST... :-)
|
14.02.2017 - 21:07
vavaoko: Já se tam motal jen chvíli, ale leccos jsi mi připoměl.
Mám jen ST |
14.02.2017 - 20:34
Tara: Ty jsi proSTě k neuvěření, asi se zdáš:-)))
|
14.02.2017 - 20:31
Kajuta: ST
|
14.02.2017 - 12:17
divoženka1: ST předčasný posel toulek mě pobavil
|
14.02.2017 - 12:15
divoženka1: ST a souhlas s Labutí
|
14.02.2017 - 12:14
divoženka1: ST
|
14.02.2017 - 12:14
divoženka1: hledání naděje má smysl ST
|
14.02.2017 - 09:59
divoženka1: Jarmilka tu proSTě pořád zpívá z ogarama z Fleretu je nezapomenutelná a děkuji za tu krásnou báseň pro ni ST a Z
|
14.02.2017 - 08:22
Dota Slunská: Krásně jsi to napsal...
|
14.02.2017 - 06:37
Rezina: ST
|
13.02.2017 - 02:09
jitka.svobodova: tiché ST
|
13.02.2017 - 00:47
Kapka: ST
|
13.02.2017 - 00:35
Tara: Dojalo mne:-) ST
|
12.02.2017 - 22:04
René Vulkán: :-)
|
12.02.2017 - 21:46
Květka Š.: *0*...ST
|
12.02.2017 - 21:40
zenge: vavaoko: děkuji
|
12.02.2017 - 21:37
vavaoko: Co ríci? Krásné!
|
11.02.2017 - 11:40
Kajuta: ST .)
|
11.02.2017 - 08:50
zenge: Ringo: Ď TI;-)
|


