zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.02.2017 - 19:23
Psavec: ST.
|
17.02.2017 - 19:22
Psavec: Bezva válíš, ST.
|
17.02.2017 - 15:57
Psavec: Bavíš, ST.
|
17.02.2017 - 15:30
jitka.svobodova: ST***
|
17.02.2017 - 02:11
Houda: ST
|
17.02.2017 - 02:10
Houda: Hezký, ST
|
17.02.2017 - 02:08
Houda: Zange ahoj. Tak furt jedeš? Paráda. Ta první je nejlepší! ST
|
17.02.2017 - 01:21
Tara: Nasmála jsem se dosyta...hlavně ta první, hlavně ta:-(( ST
|
16.02.2017 - 20:00
Milena: :-) Vzdy me prekvapis... ST
|
16.02.2017 - 19:47
Ringo: Po dočtení jsem koukal jako péro z gauče.
Ne, to mi připadá poněkud nepřesné, nevyznívá z toho tolik pochvala, kterou bych ti chtěl vyjádřit. |
16.02.2017 - 19:11
vavaoko: Rozesmáls dědka. Děkuju. A ST
|
16.02.2017 - 12:50
Květka Š.: ST
|
16.02.2017 - 12:47
Květka Š.: *0*....ST...*0*
|
15.02.2017 - 23:54
Tara: Ten Kim je perfektní a citát:-))))) ST
|
15.02.2017 - 22:59
Ringo: Prazvláštní druh manikúry,
z toho koukaj trablů fůry, však nedošlo už Alžbětě, že jsou blbci na světě... |
15.02.2017 - 19:15
vavaoko: Velice aktuální konec. Bětka zapíchnutá pilníkem a naklepanej Eichmann jsou také fajn.
Mám jen ST |
15.02.2017 - 10:10
Ringo: Nestacím zírat na ty paradoxy - tvoje Hlubina je na výsi! ;-)
|
15.02.2017 - 09:08
jitka.svobodova: Doly Hlubina.....ST
|
15.02.2017 - 05:40
libour: ST
|
14.02.2017 - 23:05
|


