zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.02.2017 - 11:37
|
09.02.2017 - 11:30
Psavec: ST.
|
09.02.2017 - 08:47
TetaKazi: Co dodat..? ST
|
09.02.2017 - 08:42
TetaKazi: Souhlas s Dotou - kdyby to tu nebylo žluté na modrém, tentokrát bych tápala..
|
08.02.2017 - 23:58
Tara: Podařené:-) ST
|
08.02.2017 - 21:32
Dota Slunská: Jů, básníkova další tvář.
|
08.02.2017 - 21:08
vavaoko: Bojovat je vždy těžké.
ST |
08.02.2017 - 20:31
Milena: ST
|
08.02.2017 - 20:00
Ringo: U mne má oblibu velkou
hlavně ta pasáž s dcerkou, některá padne nám do očka, a pak je z ní tak trochu Lavočka... ;-) |
08.02.2017 - 19:53
Kajuta: ST...
|
08.02.2017 - 16:05
zenge: Kapka, Špáďa: Děkuji;-)
|
08.02.2017 - 15:20
Milena: Trefná. ST
|
08.02.2017 - 14:38
Špáďa: Ty fakt asi budeš, ba, sník.
|
08.02.2017 - 11:22
Kapka: Nádhera, ST
|
08.02.2017 - 06:09
Rezina: Tvá slova mluví z duše
letitého zjištění Dál stádo za iluzí kluše, že jedinec vše změní ... ST* |
07.02.2017 - 23:41
Ringo: Také bych řekl, že nad existencí tvého talentu žádný otazník nevisí.
|
07.02.2017 - 23:07
Tara: STrašně se to podobá Krylovým textům, ty jsi taky hodně talentovaný:-))) a není to novinka:-)
|
07.02.2017 - 21:57
vavaoko: Všichni zpívají stejně falešně. Jsem celkem rád, že jsem prakticky hluchej.
Tobě ST |
07.02.2017 - 19:57
zenge: Květka Š. Lilith, René Vulkán: DĚKUJI PĚKNĚ;-)
|
07.02.2017 - 13:46
René Vulkán: souhlas ttragelafem
|


