zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.02.2017 - 01:13
Ringo: Nejen za rým cizojazyčný
provádím chválení patřičný. |
10.02.2017 - 22:40
zenge: Milena, libour- Ď vÁM;-)
|
10.02.2017 - 21:02
Zee: tak nějak hezky bolí...ST
|
10.02.2017 - 19:48
libour: ST....
|
10.02.2017 - 19:37
Milena: ST
|
10.02.2017 - 17:17
|
10.02.2017 - 17:11
zenge: TetaKazi, matousekKkrejca: Děkuji vřele;-)
|
10.02.2017 - 16:51
matousekKkrejca: za Soukupa a nejen za něho ST
|
10.02.2017 - 13:41
TetaKazi: Trošku jsem si i zagooglila.. :-) ST
|
10.02.2017 - 13:07
Květka Š.: (*0*)...ST...
|
10.02.2017 - 12:59
Květka Š.: ST***
|
10.02.2017 - 12:41
zenge: tara,kapka,vavaoko,jitka svobodova: Děkuji velice;-)
|
10.02.2017 - 12:36
jitka.svobodova: Máš pravdu, jen děti ještě neznají špínu světa....ST
|
10.02.2017 - 12:31
vavaoko: Líbí se mi. DoST se mi líbí.
|
10.02.2017 - 12:07
|
10.02.2017 - 11:57
Kapka: hledači snů a naděje
ST |
10.02.2017 - 11:12
Tara: Krásné, jen bych dala blonCku...ST
|
10.02.2017 - 11:00
divoženka1: krylovskorelelskypravdivé ST
|
09.02.2017 - 13:07
zvířenka: Jara já ráda ...jararáráda.
Sice letošní zima konečně taková i bílá je,ale zelená je dobrá pro oči. Už se těším na zelinu. Koza:-) |
09.02.2017 - 11:38
Psavec: ST.
|


