zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21578
Komentáře k dílům uživatele :
07.11.2014 - 23:36
zelená víla: pokorná...
07.11.2014 - 20:39
Mario de Janeiro: Nádherné verše z tvého pera prýští
těším se na ty příští...
za dlouhých zimních večerů
přečtu si všechnu tu nádheru...
07.11.2014 - 19:47
Kajuta: Skvělá poeto-akrobacie :-),ST
07.11.2014 - 14:26
enigman: opulentní...
07.11.2014 - 13:47
Květka Š.: ST,St,st....paráda...:-)
07.11.2014 - 13:18
Lilith: Výborně.. :-)
ST
07.11.2014 - 12:32
René Vulkán: Qvalita s velkým K
07.11.2014 - 12:23
krizekkk: No esté, jak jinak... ,)
07.11.2014 - 10:19
vavaoko: ST!
07.11.2014 - 09:44
churry: Líbí!!!
07.11.2014 - 08:57
divoženka1: skvoSTná
07.11.2014 - 07:09
obaleč jabloňový: Jde to jedna báseň :-) ST
06.11.2014 - 20:18
zvířenka: Takové to bylo milování...
06.11.2014 - 20:15
zvířenka: Nad duší zcela osvobozenou od myšlenek a pocitů nenajde ani tygr místa, kam by zabořil své čelisti.
pST!
;-)
06.11.2014 - 20:04
Lota: Zenová od Zengeho
s lehkostí jemu vlaSTní
*****
06.11.2014 - 19:50
HANKA: Tu lehkoST, hru s rýmem,vtip a všechno obdivuji..:-))
06.11.2014 - 18:31
Kajuta: Nádhera :-) ST
06.11.2014 - 16:23
Lilith: Krása, poeto...
ST
06.11.2014 - 12:08
j.m.: Mívám podobné stavy a pak si říkám,co bych proboha dělal v nebi,musí tam bejt pekelná nuda,ale prý tam mají taky práci,třeba otáčení zeměkoule,honění mraků,podrážení nohou nic netušícím žijícím atp.Tak se nakonec těším.
06.11.2014 - 11:08
vavaoko: Já mám jen ST
1 ... 530|531|532|533|534|535|536|537|538 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku