Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.04.2021 - 06:30
Besinka: matousekKkrejca:
To jsem moc šťastná. |
01.04.2021 - 23:33
Jaruška: Milé a zároveň i veselé vyznání.
|
01.04.2021 - 21:10
matousekKkrejca: Ty seš opravdu plná lásky... ST
|
01.04.2021 - 21:03
matousekKkrejca: Mně se to líbí ST
|
01.04.2021 - 11:22
Besinka: Děkuji za napsání. Příjemné čtení i pochválení. S radostí dám se i příště do veršování.
|
01.04.2021 - 11:18
René Vulkán: Milé dílo
|
28.03.2021 - 04:32
Besinka: CULIKATA:
Děkuji za Tvé čtení i povzbuzení. |
27.03.2021 - 22:13
CULIKATA: Krásná láska, ta i hory přenáší, tak okresy lehce :-)
|
27.03.2021 - 20:59
Besinka: Lilith:
Moc děkuji. |
27.03.2021 - 19:43
Lilith: Hezky jarně naladěno ;-)
|
27.03.2021 - 17:43
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za napsání. Hezký večer. |
27.03.2021 - 16:29
Květka Š.: :-)...TAKOVÉ PĚKNÉ RÁNO
|
26.03.2021 - 20:19
Besinka: Lilith:
Děkuji za napsání. |
26.03.2021 - 19:27
Lilith: Je mi to nějak vzpomínkově blízké ;-)
|
26.03.2021 - 15:20
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji. |
26.03.2021 - 14:54
Květka Š.: ST
|
26.03.2021 - 14:01
Besinka: matousekKkrejca:
Ano. Ta opravdová zůstává navždy a kéž by v životě psalo se tak krásně jako v básni. Hezký den! Sluncem prosvícen! |
26.03.2021 - 13:32
matousekKkrejca: to se mi taky hodně líbí a jinak chci dodat, že bacil odejde, ale láska opravdu s námi zůstane :) ST
|
26.03.2021 - 08:59
Besinka: Děkuji za nádherné přijetí básničky a přeji krásný a ještě krásnější den.
|
26.03.2021 - 08:54
René Vulkán: to leopardí leporelo je hodně pěkný
zbytek je milý a pěkný taky |


