Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.04.2021 - 15:42
blue: na tomto světě je všechno.. krása, příroda, bol, smutek, úžas, strach, radost... někdy je toho až tak moc že člověk před tím potřebuje trochu zavřít oči.. a někdy zas je to potřeba prožít.. aby věděl a poznal že jde všechno brát z více stran :) ..nakonec nebýt stromů.. nejsme tu.. a u lidí to platí stejně tak. :) pac
|
30.04.2021 - 15:37
Besinka: Moc děkuji za napsání. Kočičky mám ráda.
|
30.04.2021 - 15:20
blue: krásné, mě kocour chodí budit.. někdy je to otrava.. pak ho musím pustit aby nemňaukal pak se mi natlačí do postele.. a nakonec já z postele vylezu a on si tam leží vesele dál.. přitom doma je tolik míst kde si může lehnout. :)
|
27.04.2021 - 17:49
Besinka: Děkuji moc.Jsem ráda, že básnička Tě oslovila.
|
27.04.2021 - 17:17
Tvořilka TrvaLenka Zjevná: Ten neuvěřitelnej extrém hloubky, která je v tom skryta...Ta mezi řádky nevyřčenost až do srdce tištěná...
|
27.04.2021 - 11:55
Besinka: Moc děkuji za čtení. A napsání.
|
27.04.2021 - 11:50
Tvořilka TrvaLenka Zjevná: ..Bak elmi, velmi bolestné...Tak hluboce úprimné...
|
26.04.2021 - 19:06
Besinka: Děkuji. Srdíčka za komentář maluji. Básně jsou nadějí .I v žalu občas zpívají a svou energií žijí.
|
26.04.2021 - 19:04
Tvořilka TrvaLenka Zjevná: Neochvějitelně prožité a přímě vyjádřené..ST :)
|
25.04.2021 - 21:12
Besinka: Lilith:
Děkuji. |
25.04.2021 - 21:09
Lilith: jO
|
25.04.2021 - 15:05
Besinka: ST. Moc děkuji. Květuško.
|
25.04.2021 - 14:45
Květka Š.: Pěkně zavonělo levandulí...st...
|
25.04.2021 - 13:50
Besinka: Děkuji moc. Za poctivé čtení i komentování.
|
25.04.2021 - 10:26
Táňa Larinová: Smutné, procítěné. Dávám ST.
|
23.04.2021 - 21:13
Besinka: Děkuji.
|
23.04.2021 - 21:12
blue: ..docela na takové mladé vlně řekl bych :)
|
22.04.2021 - 14:08
Besinka: Ano. Krásné.
|
22.04.2021 - 14:08
Besinka: Děkuji za napsání.
|
22.04.2021 - 13:57
Květka Š.: :)..sedmikrásky jsou krásné.
|


