Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.05.2021 - 13:47
bameka: "Nikdo nežije bez viny"..., to nelze než podepsat. Jsou i další podobné myšlenky, třeba ta o nevině a hozeném kameni.
Ale vysvětluj to narcisovi, fanatikovi, kohoutovi, nebo abych byl genderově vyvážený, tak narcisce, fanatičce či slepici. A že takových v české kotlině máme. Nikolivěk desítky či stovky, ale když budu nanejvýš shovívavý, tak minimálně tisíce. Píšeš dobře a občas mám potřebu někoho "potrestat" svým komentem, pokud mě dílko zaujme. Tak hlavně ať tě neopouští inspirace a nadále se ti literární dílo daří. |
08.05.2021 - 11:39
Besinka: Moc děkuji a děkuji za obrovskou podporu.Přeji hezký den.
|
08.05.2021 - 11:27
René Vulkán: ty jsi ale výkonná básnířka
|
07.05.2021 - 09:48
Besinka: Ano. Díky za napsání i přečtení pocitové básně.
|
07.05.2021 - 09:47
Besinka: Opravím. Díky.
|
07.05.2021 - 09:27
divoženka1: Prožitý smutek
|
07.05.2021 - 09:24
divoženka1: Besinko proč je za tím názvem vykřičnik?
|
06.05.2021 - 07:30
Besinka: René Vulkán:
Děkuji za komentář. Přeji hezký den. |
05.05.2021 - 22:54
|
04.05.2021 - 13:26
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za komentář. Přeji hezký den. |
04.05.2021 - 13:16
M.A.Rek: Malovaná na plátně je žena
nejkrásnější, když je obnažená stačí však na rub plátna zřít oblečená snaží se tě obelstít A tak, ať bledne či červená se líc je lepší z ženy vidět jen její líc než třeba jen pomyslet na její rub toť do lásky by byl hluboký vrub |
03.05.2021 - 05:21
Besinka: Děkuji za napsání. Včera jsem několik viděla na zahrádce a usmála jsem se sladce a poděkovala za krásný pohled kamarádce.
|
03.05.2021 - 00:49
blue: kdysi se za tulipány prodávaly celé domy.. docela nepředstavitelné dnes :) ..dnes "jenom" srdce
|
01.05.2021 - 15:31
|
01.05.2021 - 14:25
Květka Š.: mňoukám st....
|
01.05.2021 - 11:28
Besinka: Táňa Larinová:
Děkuji. Moc a moc. |
01.05.2021 - 11:00
Táňa Larinová: Krásné, ST
|
30.04.2021 - 15:50
Besinka: blue:
Já spím také s ním v posteli. |
30.04.2021 - 15:49
Besinka: Moc děkuji. Přesně tak. Se vším, co je psáno plně souhlasím. Děkuji. Moc vše krásně vystiženo.
|
30.04.2021 - 15:47
blue: Besinka: ale jak jsem se dozvěděl dneska tak s kamoškou spí kocour dokonce v posteli celou noc :) :) někdy jsou ti mazlíčci.. jako lidé..
|


