Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1553
» komentářů: 5227 / 5602
Komentáře k dílům uživatele :
08.05.2021 - 13:47
bameka: "Nikdo nežije bez viny"..., to nelze než podepsat. Jsou i další podobné myšlenky, třeba ta o nevině a hozeném kameni.

Ale vysvětluj to narcisovi, fanatikovi, kohoutovi, nebo abych byl genderově vyvážený, tak narcisce, fanatičce či slepici. A že takových v české kotlině máme. Nikolivěk desítky či stovky, ale když budu nanejvýš shovívavý, tak minimálně tisíce.

Píšeš dobře a občas mám potřebu někoho "potrestat" svým komentem, pokud mě dílko zaujme. Tak hlavně ať tě neopouští inspirace a nadále se ti literární dílo daří.
08.05.2021 - 11:39
Besinka: Moc děkuji a děkuji za obrovskou podporu.Přeji hezký den.
08.05.2021 - 11:27
René Vulkán: ty jsi ale výkonná básnířka
07.05.2021 - 09:48
Besinka: Ano. Díky za napsání i přečtení pocitové básně.
07.05.2021 - 09:47
Besinka: Opravím. Díky.
07.05.2021 - 09:27
divoženka1: Prožitý smutek
07.05.2021 - 09:24
divoženka1: Besinko proč je za tím názvem vykřičnik?
06.05.2021 - 07:30
Besinka: René Vulkán:
Děkuji za komentář. Přeji hezký den.
05.05.2021 - 22:54
René Vulkán: cestou necestou
při tahu na branku
jedu ve svým tanku

PS
jen asociace
04.05.2021 - 13:26
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za komentář. Přeji hezký den.
04.05.2021 - 13:16
M.A.Rek: Malovaná na plátně je žena
nejkrásnější, když je obnažená
stačí však na rub plátna zřít
oblečená snaží se tě obelstít

A tak, ať bledne či červená se líc
je lepší z ženy vidět jen její líc
než třeba jen pomyslet na její rub
toť do lásky by byl hluboký vrub
03.05.2021 - 05:21
Besinka: Děkuji za napsání. Včera jsem několik viděla na zahrádce a usmála jsem se sladce a poděkovala za krásný pohled kamarádce.
03.05.2021 - 00:49
blue: kdysi se za tulipány prodávaly celé domy.. docela nepředstavitelné dnes :) ..dnes "jenom" srdce
01.05.2021 - 15:31
Besinka: Květka Š.:
Děkuji i za něj. Teď spinká a nevím, co se mu zdá.
Hezký den.
01.05.2021 - 14:25
Květka Š.: mňoukám st....
01.05.2021 - 11:28
Besinka: Táňa Larinová:
Děkuji. Moc a moc.
01.05.2021 - 11:00
Táňa Larinová: Krásné, ST
30.04.2021 - 15:50
Besinka: blue:
Já spím také s ním v posteli.
30.04.2021 - 15:49
Besinka: Moc děkuji. Přesně tak. Se vším, co je psáno plně souhlasím. Děkuji. Moc vše krásně vystiženo.
30.04.2021 - 15:47
blue: Besinka: ale jak jsem se dozvěděl dneska tak s kamoškou spí kocour dokonce v posteli celou noc :) :) někdy jsou ti mazlíčci.. jako lidé..
1 ... 270|271|272|273|274|275|276|277|278 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku