Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.08.2021 - 14:15
blue: Besinka: to je pěkné, na to bych asi neměl odvahu
|
14.08.2021 - 21:27
Besinka: blue:
Děkuji za napsání a hezký večer. |
14.08.2021 - 21:25
Besinka: blue:
Ano. Já rozdávala už jako malá holčička básničky. Ve vlaku mě znají průvodčí a Ti se ptají už, zdali mám pro ně něco na čtení. Než jsem znala server, tak byla tato papírová forma. |
14.08.2021 - 21:22
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji. |
14.08.2021 - 17:43
blue: Besinka: vím protože se mi to už párkrát stalo :)
|
14.08.2021 - 17:42
blue: Besinka: ..to vážně?
|
14.08.2021 - 14:50
Květka Š.: :-))---ST
|
13.08.2021 - 19:02
Besinka: blue:
Máš pravdu. Moc děkuji. |
13.08.2021 - 19:01
Besinka: blue:
Moc děkuji. Já po cestě rozdávám básničky a říkám, aby lidi šli na Besinku. |
13.08.2021 - 17:49
blue: básník si své dílo nezarámuje.. to až čtenáři.. mohou ho převzít do svého srdce..
|
13.08.2021 - 17:48
|
12.08.2021 - 16:25
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za čtení i připojení. Květuško. |
12.08.2021 - 16:16
|
11.08.2021 - 16:41
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji. |
11.08.2021 - 14:36
Květka Š.: :-)...st...
|
09.08.2021 - 16:36
Besinka: Květka Š.:
Děkuji moc za podporu. A mávám od kočiček. |
09.08.2021 - 14:34
Květka Š.: ...dá ti,dá
|
09.08.2021 - 12:33
Besinka: M.A.Rek:
Jsem šťastná, že se líbí. Pěkný den. |
09.08.2021 - 11:58
M.A.Rek: Vnady bez závady - to je pěkný obrat,
Mám volnou postýlku - to je zase pěkná výzva... ;o) |
09.08.2021 - 11:21
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji a přeji hezký den. |


