Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.08.2021 - 16:25
Besinka: divoženka1:
Tvá slova hladí. Moc děkuji. |
30.08.2021 - 16:14
divoženka1: Krásné
|
29.08.2021 - 17:09
Besinka: Květka Š.:
Ano, zlatá Květuško. |
29.08.2021 - 15:31
Květka Š.: Ano,na babičky se nikdy nezapomene...
|
27.08.2021 - 02:50
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji. Udělal jsi mi velkou radost. Přeji klidnou noc. Jíťa |
26.08.2021 - 23:18
M.A.Rek: Jitko, něžný šuplík 2021 je bohatý na poklady. Tohle je moc pěkný. O obsahu nemluvě. ;o)
|
26.08.2021 - 18:47
Besinka: raďo:
Děkuji moc a přeji krásný večer. |
26.08.2021 - 14:38
raďo: čarovné fluidum nese básnička...
|
25.08.2021 - 18:49
Besinka: René Vulkán:
Moc děkuji. Udělalo mi to radost.Přeji krásný den a děkuji za nádherné Večerní intermezzo. |
25.08.2021 - 18:07
René Vulkán: taky se čas o času pokusím napsat něco s pžekvapením v rytmu rýmování, jako třeba tohle:
Večerní intermezzo Když cvrček hraje, už víme že knotu jenom zbývá ždibec k utopení. Uklízíme a noc už zívá na zápraží zapomněním Skřipky ztichnou, neslyšíme a do zhaslých oken měsíc nakukuje starostlivě, jestli spíme a jemně rozfukuje bílou mouku zapomnění |
25.08.2021 - 18:02
René Vulkán: svěže napsané, něžné
ne tuctové rýmování vnitřními rýmy |
25.08.2021 - 02:59
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji za podporu a přeji krásné sny. |
25.08.2021 - 02:58
Besinka: M.A.Rek:
Já moc ráda čtu chválu a Tvoje moc ráda čtu. |
25.08.2021 - 02:56
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za podporu moc a moc. |
25.08.2021 - 01:08
|
25.08.2021 - 01:01
M.A.Rek: Závidím Ti, jak to z Tebe jde. Jako miminko.
Nemám takové štěstí. Ze mne to lítá jako zvratky. |
25.08.2021 - 00:51
M.A.Rek: Ou, těch krásných šestnáct... A co na tom, že ty dvě jsou jedničky, když ona sama je jednička a kluk žádná nula...
|
24.08.2021 - 17:40
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji, Květuško. |
24.08.2021 - 17:39
Besinka: Květka Š.:
Děkuji, zlatíčko. |
24.08.2021 - 16:50
Květka Š.: ..to čarování je fajn..
|


