Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1553
» komentářů: 5227 / 5602
Komentáře k dílům uživatele :
16.09.2021 - 00:38
blue: moc pěkná, něžná
16.09.2021 - 00:37
blue: milovaní nikdy neodchází daleko.. jsou s námi
11.09.2021 - 16:38
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji za napsání.
11.09.2021 - 14:34
Květka Š.: láska už je taková...hořká i sladká
11.09.2021 - 06:11
Besinka: blue:
Děkuji za napsání.
11.09.2021 - 00:57
blue: konce lásek zabolí, ale každý konec je i začátek něčeho nového
10.09.2021 - 15:49
Besinka: blue:
Moc děkuji.
10.09.2021 - 15:37
blue: Besinka: nemáš zač paní kočičí, švestky jsou fajn a básničky též :)
10.09.2021 - 06:30
Besinka: blue:
Jsem ráda, že se Ti básnička líbí. Krásné ráno a děkuji za čtení mé básně.
09.09.2021 - 23:57
blue: říkal jsem dnes kamarádce.. paní švestková :)
08.09.2021 - 15:19
Besinka: M.A.Rek:
Kamarád jí má a je těžké mu pomoci. Potřebovala jsem se tak trochu vypsat.Děkuji za čtení.
08.09.2021 - 15:17
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za čtení a pozdravení. Moc potěšilo.
08.09.2021 - 14:38
M.A.Rek: Troošku smutný...
08.09.2021 - 14:28
M.A.Rek: Joj, to babí léto...
A což teprve babí teplo.
;o)
05.09.2021 - 15:02
Besinka: Květka Š.:
Děkuji, milé zlatíčko.
05.09.2021 - 13:54
Květka Š.: Ať žijí ty roztomilé mačičky/kočičky...:-)
05.09.2021 - 05:46
Besinka: René Vulkán:
Děkuji.
04.09.2021 - 22:12
René Vulkán: dal bych - táži se TĚ

jinak mi to přijde ještě k upravení
02.09.2021 - 18:03
Besinka: divoženka1:
Děkuji moc. Opravdu takové máme ráno. Ona by nejraději se mnou šla do práce, ale to nejde.
Tak před odchodem se mazlíme.
02.09.2021 - 18:01
divoženka1: Libí se mi kočka s vltavinem v duši
na ucho ji přidám křišťál
ať ji to vic sluši:-)
1 ... 255|256|257|258|259|260|261|262|263 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku