Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.09.2021 - 00:38
blue: moc pěkná, něžná
|
16.09.2021 - 00:37
blue: milovaní nikdy neodchází daleko.. jsou s námi
|
11.09.2021 - 16:38
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji za napsání. |
11.09.2021 - 14:34
Květka Š.: láska už je taková...hořká i sladká
|
11.09.2021 - 06:11
Besinka: blue:
Děkuji za napsání. |
11.09.2021 - 00:57
blue: konce lásek zabolí, ale každý konec je i začátek něčeho nového
|
10.09.2021 - 15:49
Besinka: blue:
Moc děkuji. |
10.09.2021 - 15:37
blue: Besinka: nemáš zač paní kočičí, švestky jsou fajn a básničky též :)
|
10.09.2021 - 06:30
Besinka: blue:
Jsem ráda, že se Ti básnička líbí. Krásné ráno a děkuji za čtení mé básně. |
09.09.2021 - 23:57
blue: říkal jsem dnes kamarádce.. paní švestková :)
|
08.09.2021 - 15:19
Besinka: M.A.Rek:
Kamarád jí má a je těžké mu pomoci. Potřebovala jsem se tak trochu vypsat.Děkuji za čtení. |
08.09.2021 - 15:17
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za čtení a pozdravení. Moc potěšilo. |
08.09.2021 - 14:38
M.A.Rek: Troošku smutný...
|
08.09.2021 - 14:28
|
05.09.2021 - 15:02
Besinka: Květka Š.:
Děkuji, milé zlatíčko. |
05.09.2021 - 13:54
Květka Š.: Ať žijí ty roztomilé mačičky/kočičky...:-)
|
05.09.2021 - 05:46
Besinka: René Vulkán:
Děkuji. |
04.09.2021 - 22:12
|
02.09.2021 - 18:03
Besinka: divoženka1:
Děkuji moc. Opravdu takové máme ráno. Ona by nejraději se mnou šla do práce, ale to nejde. Tak před odchodem se mazlíme. |
02.09.2021 - 18:01
|


