Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.08.2021 - 16:42
Květka Š.: jo,roztomilých 16...
|
22.08.2021 - 14:08
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji moc za napsání. |
22.08.2021 - 12:53
M.A.Rek: V peřinách Tě zpívat,
to viděl bych tak rád... |
21.08.2021 - 15:12
Besinka: Květka Š.:
Děkuji moc. Udělala jsi mi radost. |
21.08.2021 - 14:09
Květka Š.: Pěkná...:-)
|
20.08.2021 - 18:17
Besinka: blue:
Je to pro život důležité. |
20.08.2021 - 16:02
blue: Besinka: ano ano, člověk se i sám naladí na lepší notu :)
|
20.08.2021 - 04:35
Besinka: blue:
Chtěla jsem napsat pozitivní básničku a jsem šťastná, že zaujala. Psát pozitivní básničky mi pomáhá a dodává životní impuls. |
19.08.2021 - 23:26
blue: pěkné :) kdo asi bude ten anděl? :)
|
18.08.2021 - 18:21
Besinka: raďo:
Děkuji moc a přeji klidný večer. |
18.08.2021 - 16:52
raďo: krásně lidská básnička ST
|
18.08.2021 - 14:18
Besinka: Květka Š.:
Jsem ráda, že se líbilo. |
18.08.2021 - 13:55
Květka Š.: :-)...
|
17.08.2021 - 21:03
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji. Přeji dobrou noc. |
17.08.2021 - 20:25
M.A.Rek: Povedené.
|
17.08.2021 - 20:22
Besinka: M.A.Rek:
díky. |
17.08.2021 - 20:03
M.A.Rek: Bude mi ctí.. ;o)
|
17.08.2021 - 19:58
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji. |
17.08.2021 - 19:44
M.A.Rek: Ty v tom pěkně plaveš... ;o)
|
15.08.2021 - 15:38
Besinka: blue:
Víš, smyslem života je pro mě dělat druhým radost. A i za ten úsměv stojí za to vzít pero do ruky a psát. Donést trochu nevšední radosti do složitých směn a probdělých nocí. Jíťa |


