Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.09.2021 - 14:04
Květka Š.: :-(...st...
|
22.09.2021 - 11:37
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za napsání. |
22.09.2021 - 09:52
M.A.Rek: Jen pár znaků pošlu ti,
dvojtečku, a když mrknu, středník dám, pak velké O, vždyť víš jak vypadám, a konec závorky. Asi nemnoho dávám ti. Tak už obrať svou závorku, ta začáteční ti vůbec nesluší, to znáš, a víc, když do zrcadla s ní se podíváš. obrať jí, jedno zda na střed či do praporku. Tak si oprav závorku. |
21.09.2021 - 23:01
Besinka: Psavec:
Děkuji za napsání. Přeji klidnou dobrou noc a vše dobré. |
21.09.2021 - 22:58
Psavec: Bolavá.
|
21.09.2021 - 05:22
Besinka: Lilith:
děkuji za podporu. |
20.09.2021 - 21:22
Lilith: Smuténka veliká...
|
19.09.2021 - 09:41
Besinka: M.A.Rek:
Máš pravdu. |
19.09.2021 - 09:40
Besinka: Květka Š.:
Děkuji. |
18.09.2021 - 14:02
M.A.Rek: Ne někdy, vždy je křehká.
|
18.09.2021 - 13:52
Květka Š.: Pěkný...
|
16.09.2021 - 14:54
Besinka: blue:
Děkuji též za milou odpověď. Přeji klidný den. |
16.09.2021 - 12:19
blue: Besinka: rádo se stalo :)
|
16.09.2021 - 06:03
Besinka: blue:
Jsem ráda, že básnička potěšila. Moc děkuji za milý komentář. |
16.09.2021 - 06:01
Besinka: blue:
Děkuji za čtení, milý kamaráde. |
16.09.2021 - 05:59
Besinka: blue:
Jsem ráda, že se básnička líbí. Moc potěšilo. |
16.09.2021 - 05:58
Besinka: blue:
Moc děkuji. Milý kamaráde. Krásné ráno. |
16.09.2021 - 00:44
blue: věřím tomu že co jí člověk s láskou, tak to na něj i tak působí, a je jedno co to konkrétně zrovna jí, je to tak se vším co vnímá, krásně sepsané!
|
16.09.2021 - 00:39
blue: 2.komentář nechtěný
|
16.09.2021 - 00:39
blue: vše bude krásné a plné.. jako hladina moře.. vše se naplní
|


