Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.05.2022 - 03:54
Besinka: CULIKATA:
Děkuji a moc za příjemný komentář. Mám radost. |
18.05.2022 - 21:38
CULIKATA: Mńam:-)
|
16.05.2022 - 16:38
Besinka: Květka Š.:
Děkuji, Květuško. |
16.05.2022 - 15:23
Květka Š.: jednu chvíli sucho
potom vody až hrůza v jednom kuse prší to moc nepotěší všude jenom bláto ne a ne se vysušit a to nás mělo milí zlatí a to nás mělo potěšit? |
16.05.2022 - 07:53
Besinka: raďo:
Ať je Ti líp. Opatruj se. |
16.05.2022 - 07:52
Besinka: raďo:
Děkuji za vstřícné řádky a přeji klidný den. |
16.05.2022 - 07:51
Besinka: raďo:
Moc děkuji za zastavení. Jsi hodný. |
16.05.2022 - 02:42
raďo: mně ted zkurveně bolelo ucho dva dny, čím je člověk starší tak se to víc ozývá všechno, ale nemyslím že by to mělo být drsnější
|
16.05.2022 - 02:36
raďo: to je pravda
|
16.05.2022 - 02:30
raďo: přeju ať se přikutálí třeba z jiné šachovnice...
|
15.05.2022 - 21:37
Besinka: tajemství přírody:
Jani děkuji za připojení. |
15.05.2022 - 18:25
tajemství přírody: Vozíčku leť, leť křídla máš, jsi vším, a o vše se postaráš, kdy dotknu se křídel, jak Pegas letíš, kola jsou světy mé a tvých dětí.
|
12.05.2022 - 15:16
|
12.05.2022 - 15:15
Besinka: Květka Š.:
Opět hladíš slovem. J. |
12.05.2022 - 15:08
Květka Š.: „Po babičce klokočí
a po tmě strach“ to zpívali nám v Semaforu kdysi, dávno, ách… Pak na starém gramofonu tu písničku si pustím na černé desky z vinylu na ty nedopustím... |
12.05.2022 - 14:50
Květka Š.: Slunce ani vidět není
jenom tak očkem mrkne si na tu vodu všude kolem ách jo.Zas prší.Vzdychne si... |
11.05.2022 - 05:47
Besinka: Lilith:
Děkuji za milá slova, hodná Lilith. |
10.05.2022 - 19:18
Lilith: Miluju slunce, ráda se v něm koupu, paprsky jak vlnky... ;-)
Babičky měly dycky pravdu... jak je to možné? Budeme ji mít ve stáří i my? ;-) |
10.05.2022 - 15:02
Besinka: divoženka1:
Moc děkuji, drahá. Na babičku vzpomínám ráda. |
10.05.2022 - 14:14
divoženka1: Zrovna jsem se vrátila z dvorku,kde jsem se slunila a tady taková hezká aktuálni basnička diky Besinko
|


