Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.05.2022 - 10:03
Besinka: CULIKATA:
Moc děkuji za napsání. A čtení mých vzpomínek z duše. |
10.05.2022 - 09:12
CULIKATA: Taky vzpomínám moc na babičku, na její slova, na její moudrost, péči a lásku ...
|
10.05.2022 - 08:32
Besinka: matousekKkrejca:
Moc děkuji. |
10.05.2022 - 06:31
matousekKkrejca: Moc pěkné ST
|
09.05.2022 - 17:21
Besinka: CULIKATA:
Moc si pohladila. Z Tvých slov dýchá podpora a já jí ráda přijímám a moc děkuji. |
09.05.2022 - 17:20
Besinka: CULIKATA:
Děkuji za milé řádky. |
09.05.2022 - 17:00
CULIKATA: I my Tě máme rádi Besinko a ptáček hezky zpívá, na Tebe se dívá:-)
|
09.05.2022 - 16:54
CULIKATA: Dnes slunce malovalo po obloze, někde obšírně, někde stroze, duše hladilo celý den, vzduch květy byl ovoněn.
|
09.05.2022 - 16:07
Besinka: Květka Š.:
Hladíš a děkuji moc. |
09.05.2022 - 16:06
Besinka: Květka Š.:
Ach, děkuji. Má milá. |
09.05.2022 - 14:57
Květka Š.: Pozdravím ráno
co se mnou vstává to ranní slunce i ten ptačí zpěv někdy je obloha šedá a zamračená do deště se neotevře snad žádný květ... |
09.05.2022 - 14:32
Květka Š.: :-(...pár obkladů na čelo bolení tím skončilo
|
08.05.2022 - 22:21
Besinka: CULIKATA:
Moc děkuji a mám radost. |
08.05.2022 - 22:21
Besinka: CULIKATA:
Děkuji za milou přízeň a zdravím od kočiček. |
08.05.2022 - 21:59
CULIKATA: Pěkná s vláhou , ovlažila :-)
|
08.05.2022 - 21:49
CULIKATA: Občas se žije z donucení, někdy je smutno, někdy není... déšť splete hudbu kapek do lepších dnů..
|
08.05.2022 - 20:52
Besinka: Lilith:
Ptáčkové jsou miláčkové. |
08.05.2022 - 20:26
Lilith: Je fajn ze zahrady celý den cvrlikání, smutky zahání...
|
08.05.2022 - 19:19
Besinka: Květka Š.:
Ty umíš pohladit. |
08.05.2022 - 19:18
Besinka: René Vulkán:
Moc děkuji. Já mám zablokovanou krční páteř, kdysi jsem upadla na náledí a bolesti se s různou intenzitou vracejí. Snažím se i občas to rozcvičovat a když slyším to křupnout, tak hlavně říkám, ať to křupne správně. |


