Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2022 - 16:49
Besinka: zenge:
Ano. Moc děkuji za milá slova. |
28.04.2022 - 16:48
Besinka: zenge:
Moc děkuji za podporu. |
28.04.2022 - 16:37
zenge: Libres to jsou nebesa!
:-) |
28.04.2022 - 16:36
zenge: má sílo kolísám:-)
st |
28.04.2022 - 12:03
Besinka: CULIKATA:
Moc děkuji. Ráda slyším milá slova. |
28.04.2022 - 10:55
CULIKATA: Láska kyne a peče se štěstí :-)
|
28.04.2022 - 10:40
Besinka: CULIKATA:
Moc děkuji. Mám velikou radost z Tvého čtení. |
28.04.2022 - 10:39
CULIKATA: Máš lásku v srdci, zamíří a jistě trefí:-).
|
28.04.2022 - 05:19
Besinka: West:
Hlavně, že potěšilo.opatruj se. |
27.04.2022 - 23:41
West: Besinka: Jééé, to je pecka Jíťo. Dávám Ti plný počet bodů ů a ů a ů. :-) Perfektně jis to napsala.
LUKÁŠ WEST ŠPRTA |
27.04.2022 - 17:50
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za milé veršíky. |
27.04.2022 - 17:50
Besinka: CULIKATA:
Máš pravdu. |
27.04.2022 - 17:49
Besinka: Květka Š.:
Květuško Ty jsi hodná. Líbám. |
27.04.2022 - 17:06
Květka Š.: ~~~~~~~
Déšť,ten kreslí na má okna od vrchu až dolů cestičky další kapky po nich ťapou prý zkouší nové botičky. Každá druhá deště kapka má i své dívčí jméno v kalendáři deště kapek je dešťových jmen mnoho... |
27.04.2022 - 16:31
CULIKATA: Měla jsem to stejně, na Libresu hezky je, tu človíček ožije :-)
|
27.04.2022 - 15:42
Květka Š.: ...libres je moje potěšení, :-)
|
27.04.2022 - 13:10
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za napsání. Je tu povídání. To mě baví. |
27.04.2022 - 12:41
M.A.Rek: I na Libresu může být smutno.
Je tak milé, že častěji není. |
26.04.2022 - 21:26
Besinka: West:
Děkuji. Mám radost z Tvých řádků. |
26.04.2022 - 20:46
|


