Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2022 - 16:49
Besinka: zenge:
Ano. Moc děkuji za milá slova.
28.04.2022 - 16:48
Besinka: zenge:
Moc děkuji za podporu.
28.04.2022 - 16:37
zenge: Libres to jsou nebesa!
:-)
28.04.2022 - 16:36
zenge: má sílo kolísám:-)
st
28.04.2022 - 12:03
Besinka: CULIKATA:
Moc děkuji. Ráda slyším milá slova.
28.04.2022 - 10:55
CULIKATA: Láska kyne a peče se štěstí :-)
28.04.2022 - 10:40
Besinka: CULIKATA:
Moc děkuji. Mám velikou radost z Tvého čtení.
28.04.2022 - 10:39
CULIKATA: Máš lásku v srdci, zamíří a jistě trefí:-).
28.04.2022 - 05:19
Besinka: West:
Hlavně, že potěšilo.opatruj se.
27.04.2022 - 23:41
West: Besinka: Jééé, to je pecka Jíťo. Dávám Ti plný počet bodů ů a ů a ů. :-) Perfektně jis to napsala.

LUKÁŠ WEST ŠPRTA
27.04.2022 - 17:50
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za milé veršíky.
27.04.2022 - 17:50
Besinka: CULIKATA:
Máš pravdu.
27.04.2022 - 17:49
Besinka: Květka Š.:
Květuško Ty jsi hodná. Líbám.
27.04.2022 - 17:06
Květka Š.: ~~~~~~~
Déšť,ten kreslí na má okna
od vrchu až dolů cestičky
další kapky po nich ťapou
prý zkouší nové botičky.

Každá druhá deště kapka
má i své dívčí jméno
v kalendáři deště kapek
je dešťových jmen mnoho...
27.04.2022 - 16:31
CULIKATA: Měla jsem to stejně, na Libresu hezky je, tu človíček ožije :-)
27.04.2022 - 15:42
Květka Š.: ...libres je moje potěšení, :-)
27.04.2022 - 13:10
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za napsání. Je tu povídání. To mě baví.
27.04.2022 - 12:41
M.A.Rek: I na Libresu může být smutno.
Je tak milé, že častěji není.
26.04.2022 - 21:26
Besinka: West:
Děkuji. Mám radost z Tvých řádků.
26.04.2022 - 20:46
West: Prostě pohádka, na kterou se neapomíná. :-) Bravo.

LUKÁŠ WEST ŠPRTA
1 ... 217|218|219|220|221|222|223|224|225 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku