Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.05.2022 - 14:06
Besinka: Špáďa:
Moc děkuji. Mám radost. |
24.05.2022 - 12:59
Špáďa: Maluješ slovy z polostínu,
však odíváš je do barev, co silně tlumí rozsah splínů a do života vlévaj krev. |
23.05.2022 - 09:45
Besinka: CULIKATA:
Děkuji. Udělala jsi mi velikou radost. Já byla včera u kamarádky a ta tuto mou vzorně četla, a tak jsem byla dojatá, že se tak krásně ujala v jejím milém hlase. Dar přijetí je nejkrásnější, co nám život dává. J. |
23.05.2022 - 09:42
Besinka: CULIKATA:
Zlatá, když ona opravdu ten den, jak hodně pršelo, Mikinka byla celá na durch z toho deště, tak to dalo vzniknout básničce. Ano, ať žijí naši miláčkové. Já též mám tři. A sleduji jejich osudy. |
23.05.2022 - 06:50
CULIKATA: Moc pěkné dílko.
|
23.05.2022 - 06:44
CULIKATA: Kočičky miluju, již tři napospas osudu u mě našly domov. Největší lásky, viď?:-)
|
23.05.2022 - 05:02
Besinka: raďo:
Moc děkuji. Přeji klidný den a ať nic nebolí. Ani na duši, ani na těle. |
22.05.2022 - 23:07
raďo: úrodná básnička jo..
|
22.05.2022 - 21:33
Besinka: Lilith:
Mám radost a děkuji za milou přízeň. Zavzpomínala jsem si po letech na lidovou školu umění a vzniklo toto dílko. |
22.05.2022 - 21:14
Lilith: Krásná první sloka... blízká mi...
u tohoto dílka srdečně dávám ST, fakt krásné, dojalo mne ;-) |
21.05.2022 - 19:54
Besinka: M.A.Rek:
Ano, je to tak. |
21.05.2022 - 19:38
M.A.Rek: Kdyby alespoň mládí za rohem udělalo baf, že jo?
|
21.05.2022 - 15:16
Besinka: CULIKATA:
Pejsek mě vždycky vítal a radoval se z bezprostředního štěstí. Já jak nemohu mít vlastního pejska, kvůli práci a že bych se neměla s kým střídat na venčení, tak u druhých lidí zas si užívám pejsků a pejskové mi to vracejí. |
21.05.2022 - 14:19
CULIKATA: Besinka: To sice již věk měl pěkný, ale i kdyby mu bylo sto let, je to člen rodiny, láska veliká a upřímná, tak to bolí moc. Jsi hodná, že jsi kamaráda vyslechla a podpořila, aby přišel trochu na jiné myšlenky.
|
21.05.2022 - 08:47
Besinka: Lilith:
Děkuji. |
21.05.2022 - 08:14
Lilith: Skvělá mlsánka ;-)
|
20.05.2022 - 13:32
Besinka: CULIKATA:
Bylo mu 14 let. Voříšek. |
20.05.2022 - 13:31
Besinka: CULIKATA:
Děkuji za podporu. Jsi hodná. |
20.05.2022 - 13:08
CULIKATA: :-((. Společná bolest je poloviční. Chudák pejsek:-(
|
20.05.2022 - 13:05
CULIKATA: Jistě v přích dnech :-).
|


