Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.05.2022 - 17:03
Květka Š.: Hele,
ten tulipán po dešti kluci,máme tady bazén a tam si my,mravenci pěkně zaplavem. Z pestíku,jak z můstku salto vpřed i vzad a žbluňk do té vody to mravenec rád... |
08.05.2022 - 16:30
René Vulkán: ten verš - ham a jdu rezavět je výbornej nápad
ps když mě bolí hlava, taky si sáhnu po léku |
08.05.2022 - 13:10
Besinka: zenge:
Ps to je dobrej lék. Přitom určitě přestane bolet hlava i záda. |
08.05.2022 - 11:47
|
08.05.2022 - 09:35
Besinka: René Vulkán:
Co má člověk dělat, když ho bolí hlava. Po lektvaru sahá. A pak se přidají ještě záda.Život jak rezivění zcela. |
08.05.2022 - 07:49
René Vulkán: prášky nejsou dobrý
působí jak kobry |
07.05.2022 - 20:28
Besinka: Lilith:
Mě si moc potěšila. |
07.05.2022 - 20:21
Lilith: Tahle neobvyklost se mi moc líbí, poslední sloka mi mluví z duše... fakt povedená... přímo do dnešní mé nálady... uf
|
07.05.2022 - 14:45
Besinka: Květka Š.:
Tvé řádky jsou nádherné. Ty jsi poklad. |
07.05.2022 - 14:23
Květka Š.: jsem taky déšť
co do vlasů ti spad jsi moje jediná jen tebe mám rád jsem tvůj sen jsem tvůj hlas jsem to já tak dej mi ještě čas... |
07.05.2022 - 00:43
Besinka: ankacabaprvni:
Děkuji. |
06.05.2022 - 21:58
ankacabaprvni: Ekologicky logická. Hezká.
|
05.05.2022 - 16:47
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji. |
05.05.2022 - 16:34
Květka Š.: :-) povedená...
|
05.05.2022 - 05:14
Besinka: CULIKATA:
Děkuji za Tvá slova. |
04.05.2022 - 21:51
CULIKATA: Brzy zaprší, pak slzy osuší- sluníčko.
|
04.05.2022 - 19:54
|
04.05.2022 - 18:07
zenge: nemělas ji šetřit do soutěže?
:-) |
04.05.2022 - 15:01
Besinka: Květka Š.:
Jsi zlatíčko. Objímám. |
04.05.2022 - 14:57
|


