Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.12.2022 - 21:13
kozorožka: Vánoce, ta bolestná krása. Posílám pofoukání na duši. Klid a mír tvé duši.
|
23.12.2022 - 20:14
Lilith: Posílám ti paprsek sluníčka, co se třpytí mezi vločkami... ať se vše smutné napraví a život plyne ve zdraví.
|
23.12.2022 - 13:14
Besinka: divoženka1:
Děkuji, zlatá a mám Tě ráda. Jsi má podpora. |
23.12.2022 - 13:00
divoženka1: Besi děvče zlaté
rozsviť si světýlka na křivdy zapomeň zitra je stědrý den a tak se ráda měj Šťastné vánoce |
22.12.2022 - 13:11
Besinka: j.m.: Moc děkuji, milý kamaráde.
|
22.12.2022 - 12:34
j.m.: Sonáta člověka.
|
21.12.2022 - 09:19
Besinka: Lilith: Díky, zlatá.
|
21.12.2022 - 08:53
Lilith: Jedu dnes na koncert do Prahy, tak snad mi náledí lepší náladu než tobě naladí ;-)
Zajímavé napsáno. Opatruj se. |
19.12.2022 - 18:56
Besinka: Lilith: moc a moc děkuji
|
19.12.2022 - 18:55
Besinka: Lilith: moc děkuji.
|
19.12.2022 - 18:52
Lilith: Moc fajn!
|
19.12.2022 - 18:40
Lilith: Pěkný
|
19.12.2022 - 16:36
Besinka: Květka Š.:
Ach, děkuji drahá. |
19.12.2022 - 16:06
Květka Š.: Tvůj obraz nechce
prý žádná galerie on vlastně obrazem ani není, Múza ti tvé dílo zarámuje ona má obraz jen v básnění. |
16.12.2022 - 05:49
Besinka: Moc děkuji, zlatý
|
15.12.2022 - 18:48
Psavec: ST od hodného kluka.
|
11.12.2022 - 22:08
Besinka: zenge: Souhlasím s Tebou. Děkuji za Tvůj komentář.
|
11.12.2022 - 21:51
zenge: Slovo mír za mého dětství bylo jenom slovo a dál jsme to neřešili..
Dej Bůh aby další generace to vnímala stejně St |
11.12.2022 - 21:02
Besinka: kozorožka: děkuji
|
11.12.2022 - 20:39
kozorožka: Pěkně něžné
|


