Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.12.2022 - 23:02
Besinka: kozorožka: moc děkuji
|
10.12.2022 - 20:37
kozorožka: cítím souznění, moc se mi to líbí
|
09.12.2022 - 17:13
Besinka: Lilith: Ty jsi zlatá a hodná.
|
09.12.2022 - 13:38
Lilith: Zrovna sedím ve vlaku ;-)
|
09.12.2022 - 13:28
Besinka: Lilith: Děkuji za podporu básně. Přeji hezký adventní čas a právě v tuto dobu vzpomínám na ty, co jsou na mizině.
|
09.12.2022 - 13:24
Lilith: Smutné a hezky napsané...
|
08.12.2022 - 15:13
Besinka: René Vulkán: Ano. Máš pravdu. Bylo by lepší - Máš sílu opravím.
Určitě později na tom zapracuji. Já to napsala a kus se mi smazal a také cítím, že toto není úplně ono. Pak ten kus už v hlavě zpátky nebyl. Tak jsem to ze zoufalství už odrazila. A šla od toho. Je to bohužel na tom psaní znát. Ten začátek je z té původní, ten jediný. |
08.12.2022 - 09:02
René Vulkán: první verš mě navnadil, poté už se tak kvalitní nápady neobjevily
nebylo by lepší místo - Dáš sílu - Máš sílu? Ano, je poznat, co báseň chce říct, ale vyjadřuje to zvláštně. |
05.12.2022 - 20:52
Besinka: Květka Š.: To jsi napsala hezky.
|
05.12.2022 - 14:50
Květka Š.: A jak zazní kytara
housle,okarína pánové si myslí proč holky tančí? Hned se k nim přidají v pase objímají šeptají do ouška "ty jsi ale kočka"... |
02.12.2022 - 07:28
Besinka: raďo: moc děkuji za milý komentář.
|
02.12.2022 - 02:18
raďo: taneční ST step
|
30.11.2022 - 05:01
Besinka: René Vulkán: děkuji moc.vazim sí tvých slov.
|
30.11.2022 - 01:34
René Vulkán: na to, že jsi psala a moc nepřemýšlela, je to skvělé a svědčí to o talentu
|
29.11.2022 - 21:41
Besinka: René Vulkán: určitě to musím někdy přepravovat.
|
29.11.2022 - 20:49
Besinka: René Vulkán:
Děkuji. Já psala a nepřemýšlela. Bylo to jenom, abych si ulevila. Bylo mi smutno. Hodně smutno. |
29.11.2022 - 20:27
René Vulkán: Má to kvalitu jako celek, několik málo pasáží není tak silných.
Doporučoval bych udržet úsečnost Byla v prachu a umírala - Byla v prachu, umírala. Místo - neoběsila jestli nedat - žila a to proto, že neoběsila má mnoho slabik a verš tak přijde o tempo. Dala slova aby žila |
27.11.2022 - 17:28
Besinka: Lilith: moc děkuji za tvá slova.
|
27.11.2022 - 17:11
Lilith: Díky za vypsání tvých pocitů... od srdce
|
23.11.2022 - 05:10
Besinka: Psavec: děkuji moc za odpověď.
|


