Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.08.2023 - 19:54
Besinka: Lilith: děkuji
|
08.08.2023 - 19:46
Lilith: Milá Besi, drž se, prosím...
|
04.08.2023 - 14:34
Besinka: Květka Š.: Objímám, drahá.
|
04.08.2023 - 14:00
Květka Š.: byla jsem v nemocnici...tak Besi jenom tak pročítám...pá
|
29.07.2023 - 09:53
Besinka: j.m.: moc děkuji.
|
29.07.2023 - 09:52
Besinka: nikdo známý: děkuji mockrát a děkuji za podporu.
|
29.07.2023 - 06:16
j.m.: Ta se ti povedla,pěkné obraty.
|
27.07.2023 - 18:58
Besinka: nikdo známý: Hezký srdečný komentář. Děkuji.
|
27.07.2023 - 18:11
nikdo známý: je škoda a hloupost každého chlapa v tvém okolí, že tě nedokáže chytnout a až do rána pít z tvého nekonečného pramene lásky...ale třeba někde krouží, co ty víš?
|
27.07.2023 - 14:58
Besinka: divoženka1: děkuji za komentář.to je spíše báseň o smutku a melancholii.pisu smutné,ale já často jinak psát neumím
|
27.07.2023 - 14:14
divoženka1: Ano každý máme svou cestu a svobodu ,nelze nikoho vlastnit
|
26.07.2023 - 17:19
Besinka: René Vulkán: moc děkuji
|
26.07.2023 - 15:42
René Vulkán: No, tady musím konstatovat, že žádnou chybu nenalézám. Vypracovala jsi se. Velikananáncká pochvala.
|
25.07.2023 - 21:41
Besinka: Květka Š.: Děkuji, Květuško.
|
25.07.2023 - 14:43
Květka Š.: ...raději ještě nezhasínej
|
24.07.2023 - 21:30
Besinka: raďo: děkuji
|
24.07.2023 - 17:55
raďo: lehučká pěkně se čte...
|
22.07.2023 - 14:35
Besinka: divoženka1: Děkuji za napsání.
|
22.07.2023 - 14:27
divoženka1: Každý nový krok je těžký,ale nutný pokud se člověk trápí
|
22.07.2023 - 13:59
Besinka: divoženka1: Je to těžký.
|


