Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.07.2023 - 23:58
blue: včera byl úplněk a prý jsme si něco měli přát.. jedno mé přání bylo.. konec války
|
03.07.2023 - 06:53
Besinka: Agent007: Děkuji za podporu psaní.
|
03.07.2023 - 00:36
Agent007: láskyplné vyznání, ten konec je smutný, líbí se mi moc:-)
|
26.06.2023 - 20:45
Besinka: divoženka1: Je lepší chodit v chládku. máš pravdu.
|
26.06.2023 - 18:34
divoženka1: Jen hlupák závidí
co krásy nevidí i v malé kapce rosy navíc v té metropoli je blbé chodit bosý Nemám nic proti Praze ,ale na pamatky přijedu až nebude takové vedro :-) |
25.06.2023 - 21:40
Besinka: divoženka1: Ano. na to musím myslet, drahá.
|
25.06.2023 - 21:39
Besinka: Květka Š.: děkuji
|
25.06.2023 - 16:55
divoženka1: Věčná laska existuje jsi přece věřící a on stále tě miluje
|
23.06.2023 - 13:44
Květka Š.: --to je fajn
|
18.06.2023 - 12:47
Besinka: Děkuji.
|
17.06.2023 - 20:51
divoženka1: Smuténka
|
15.06.2023 - 17:41
Besinka: divoženka1: ty se měj též krásně
|
15.06.2023 - 17:40
Besinka: Lilith: děkuji
|
15.06.2023 - 16:31
divoženka1: Tvá touha najít chlapa je slyšet z každé tvé básně už si ho prosím najdi a mějte se krásně
|
15.06.2023 - 10:56
Lilith: ;-)
|
14.06.2023 - 18:47
Besinka: umělec2: děkuji
|
14.06.2023 - 18:18
umělec2: Je. Si myslím.
|
14.06.2023 - 13:15
Besinka: Jan Kacíř: Moc děkuji.
|
14.06.2023 - 08:11
Jan Kacíř: Hezký...
|
09.06.2023 - 17:19
Besinka: René Vulkán: pokusím se ještě zapracovat a děkuji
|


