Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1555
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
07.09.2023 - 13:22
divoženka1: To je moc hezké,myslím že k bohu se nakonec obrátí každý dřív nebo později
04.09.2023 - 22:07
Besinka: divoženka1: Víš, člověk se potřebuje vypsat.
A kam má jít? Tak jde na Libres.
Sdělená bolest, je menší bolest.
Nevím, jak popsat.
04.09.2023 - 17:58
divoženka1: Ztratila jsi sama sebe nikoho jiného nevlastníme.Teď cituji:
Když něco ztratíme nemá smysl abychom se snažili získat znovu to co už není snažme se raději využít ten velký prostor který se před námi otevírá a který můžeme naplnit něčím novým ALEF
31.08.2023 - 19:06
Besinka: Lilith: Děkuji.
31.08.2023 - 18:50
Lilith: Štěstí a láska přijde, když to nejmíň čekáš. Žij a raduj se... nečekej ;-)
31.08.2023 - 14:09
Besinka: Květka Š.: Děkuji.
31.08.2023 - 14:09
Besinka: Gándhí: Děkuji
31.08.2023 - 13:45
Gándhí: na předvánoční horečku není nikdy dost brzy ;)
31.08.2023 - 13:06
30.08.2023 - 17:41
Besinka: divoženka1: Musím se asi naučit radovat ze života a mít se ráda.
30.08.2023 - 13:11
divoženka1: Besi to není podpora to je povzdech,protože ty budeš stejná a smutná
30.08.2023 - 10:44
Besinka: divoženka1: Děkuji za podporu.
30.08.2023 - 07:51
divoženka1: Jo holka to se načekáš,lásku hledej v sobě
28.08.2023 - 13:06
Romana Šamanka LadyLoba: Besinka: posílám virtuální objetí ... smutno je lepší ne lhostejno
25.08.2023 - 17:44
Besinka: raďo: moc děkuji.
25.08.2023 - 17:44
Besinka: raďo: Děkuji moc. Člověk má občas smutky, které by nechtěl mít, ale jsou tam.
25.08.2023 - 16:04
raďo: jo to je dobré ST
25.08.2023 - 16:00
raďo: to je ta otázka nač to všechno snažení, znám ten pocit.
24.08.2023 - 16:13
Besinka: M.A.Rek: děkuji za podporu básně a přeji vše krásné
24.08.2023 - 12:00
M.A.Rek: Jé, Jíťo, to je pěkné vyznání. Až se mi chce zeptat, jestli mi nechceš napsat podobné... ;O)
1 ... 170|171|172|173|174|175|176|177|178 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku