M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
21.10.2018 - 10:01
Kapka: Někdo možná bude spát
jiný v ráži smát se rád :-)
20.10.2018 - 18:46
Schwalbe: Povedené.
20.10.2018 - 14:59
M.A.Rek: byron: Díky. Je to lepší než meduňka.
20.10.2018 - 14:51
byron: Jo...to jsou celkem platný náboje na nespavost:-)).
Super nápad za ST.
20.10.2018 - 10:27
M.A.Rek: matousekKkrejca: Díky.
20.10.2018 - 06:36
matousekKkrejca: Mně se taky líbí ST
20.10.2018 - 01:29
M.A.Rek: holátko: Díky.
20.10.2018 - 01:29
M.A.Rek: byron: Díky, díky i za pocity. Pocity i mosty boří.
19.10.2018 - 21:15
holátko: pěkné, ST
19.10.2018 - 17:01
byron: Povedená pocitová báseň...líbí se mi.
ST
18.10.2018 - 20:25
Kajuta: Líbí se mi komentář od byrona. :)

Démonické ST :)
18.10.2018 - 18:59
M.A.Rek: Lilith: Díky.
18.10.2018 - 18:51
Lilith: ST ;-)
18.10.2018 - 17:28
M.A.Rek: byron: Díky.
18.10.2018 - 16:55
byron: Heeeeee...tak za ST.
18.10.2018 - 13:42
M.A.Rek: Gándhí: Díky
18.10.2018 - 13:10
Gándhí: jiSTé je, že nežije
kdo způli nebyl ...
18.10.2018 - 10:57
M.A.Rek: Lola Black: Díky. :O)
18.10.2018 - 09:53
Lola Black: s úsměvem ST :)
18.10.2018 - 08:49
M.A.Rek: Kapka: Děkuju

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku