valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.03.2026 - 20:40
Sefer: valerie: Chápu překvapení i tíži onemocnění. Mohu jenom ze své zkušenosti říct, že mnoho krásného je před vámi. I já jsem měla po první atace celých 15 let, kdy jsem si ani nevzpomněla, že něco bylo. Mnoho se toho dá už zvládnout.
Jste dobrá, když se vám to tak záhy a zároveň pěkně, podařilo zpracovat. |
29.03.2026 - 18:36
Marťas9: Moc hezké Val...
|
29.03.2026 - 14:19
M.A.Rek: Jen si tak trochu lízla,
jen tak ve spěchu, zhluboka se nadechla, až se celá rozpálila. Jen to tak trochu lízla a letěla dál, o překot Bůh ví až kam, ač svého cíle dosáhla. Jen pro tu, co to slízla, rozzářila se než jí nicota zchladí, a zanechala naději… |
29.03.2026 - 10:57
divoženka1: Krasná
|
29.03.2026 - 09:25
valerie: divoženka1: bezva! Budeme na ten boj dvě! Dík, vyhrajeme
|
29.03.2026 - 09:23
valerie: René Vulkán: to mě těší, dík
|
27.03.2026 - 17:21
divoženka1: S dovolením si půjčím poslední sloku vyrazím s ní na svou skopičinu do útoku
|
26.03.2026 - 07:38
|
20.03.2026 - 23:06
valerie: Lilith: děkuji i za reakce na ostatní básničky, děkuji moc
|
20.03.2026 - 22:48
valerie: M.A.Rek: dík, předtim jsem tě neoznačila
|
20.03.2026 - 22:46
valerie: O neskvělém vše napsáno
řekli mi to dnes ráno jinak byl celý den prima jen trochu je mi z toho zima taková vážnější rýma:-D Děkuji za reakci |
20.03.2026 - 22:34
valerie: Lilith: nečekaný to teda je, zpracuji to, děkuji
|
20.03.2026 - 18:32
M.A.Rek: Vau. Skvěle napsané, ač ne skvělé.
|
20.03.2026 - 16:53
Lilith: Někdy se tak nečekaně stane... že smetí je i třeba vysypat...
Pěkně napsáno. |
20.03.2026 - 16:51
Lilith: Moc hezunké...
|
20.03.2026 - 16:50
Lilith: Krásné...
|
20.03.2026 - 16:49
Lilith: Zamyšlenkózní...
|
20.03.2026 - 16:48
Lilith: Toť!
|
20.03.2026 - 16:48
Lilith: Hezunké moc ;-)
|
20.03.2026 - 13:31
valerie: Moc moc děkuji všem co četli, tipovali a zanechali komentář ;-)
|


