valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.04.2026 - 16:17
Radegast: ST
|
22.04.2026 - 11:27
M.A.Rek: Moc pěkné! Jo, pětsedmpětky mám rád. A k nim i to jaro. A krásné ráno. Potom je z toho třeba:
On je nahoře jarní louka s milenci ona je dole nebo obráceně: Na jarní louce koníček si rajtuje ona nahoře |
22.04.2026 - 10:58
divoženka1: Taky mám svoji ranní básničku ale u mě v každé ranní voní káva A ta tvoje taky voní
|
22.04.2026 - 09:54
valerie: Lilith: dík a mňam
|
22.04.2026 - 09:54
valerie: Lilith: dík! věřím v sebe;-)
|
22.04.2026 - 09:52
valerie: Díky vám
|
21.04.2026 - 17:28
Lilith: Tož cinkám vínkem na vítězství!
|
21.04.2026 - 17:26
Lilith: Mňamózní ;-)
|
21.04.2026 - 17:26
Lilith: Jen leť a kveť! ;-)
|
19.04.2026 - 14:49
M.A.Rek: Já vidím
Jak neodkvétáš |
17.04.2026 - 01:29
valerie: Špáďa: A kdo zaváhá ten ne…. :-) dík
|
16.04.2026 - 22:39
Špáďa: Včera jsem takhle podobně prováhal, teď vím proč. Co je doma (v břiše), to se počítá.
|
15.04.2026 - 22:59
valerie: M.A.Rek: děkuji a myslím že přesně víš ;-)dle toho co díš:-D
|
15.04.2026 - 22:57
valerie: TetaKazi: skoro hraničící se sadismem :-D děkuji
|
15.04.2026 - 22:55
valerie: Besinka: děkuji
|
15.04.2026 - 12:30
M.A.Rek: Lákavá lákáš co nabídnout máš ;o)
|
15.04.2026 - 12:27
M.A.Rek: Kterýpak asi milovník
váhal by nad třešničkami slaďoučkých dortů sladkými do rtů? A nad sladkobolným světem s buchtičkami sladkých buchet by pysk ohrnul jen trubec a vůl! |
13.04.2026 - 13:17
TetaKazi: To není poezie, to je brutální mučení!! :-)) ST
|
11.04.2026 - 15:03
Besinka: Ano
|
30.03.2026 - 20:21
valerie: Sefer: no, to byla taková první reakce, samozřejmě že od toho dne to vyháním z hlavy, ale prostě je to tu, ale teď už vím co mě přesně čeká a to je mírně uklidňující, moc děkuji za reakci a přeji jen to nej
|


