valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
22.04.2026 - 16:17
22.04.2026 - 11:27
M.A.Rek: Moc pěkné! Jo, pětsedmpětky mám rád. A k nim i to jaro. A krásné ráno. Potom je z toho třeba:

On je nahoře
jarní louka s milenci
ona je dole

nebo obráceně:

Na jarní louce
koníček si rajtuje
ona nahoře
22.04.2026 - 10:58
divoženka1: Taky mám svoji ranní básničku ale u mě v každé ranní voní káva A ta tvoje taky voní
22.04.2026 - 09:54
valerie: Lilith: dík a mňam
22.04.2026 - 09:54
valerie: Lilith: dík! věřím v sebe;-)
22.04.2026 - 09:52
valerie: Díky vám
21.04.2026 - 17:28
Lilith: Tož cinkám vínkem na vítězství!
21.04.2026 - 17:26
Lilith: Mňamózní ;-)
21.04.2026 - 17:26
Lilith: Jen leť a kveť! ;-)
19.04.2026 - 14:49
M.A.Rek: Já vidím
Jak neodkvétáš
17.04.2026 - 01:29
valerie: Špáďa: A kdo zaváhá ten ne…. :-) dík
16.04.2026 - 22:39
Špáďa: Včera jsem takhle podobně prováhal, teď vím proč. Co je doma (v břiše), to se počítá.
15.04.2026 - 22:59
valerie: M.A.Rek: děkuji a myslím že přesně víš ;-)dle toho co díš:-D
15.04.2026 - 22:57
valerie: TetaKazi: skoro hraničící se sadismem :-D děkuji
15.04.2026 - 22:55
valerie: Besinka: děkuji
15.04.2026 - 12:30
M.A.Rek: Lákavá lákáš co nabídnout máš ;o)
15.04.2026 - 12:27
M.A.Rek: Kterýpak asi milovník
váhal by nad třešničkami
slaďoučkých dortů
sladkými do rtů?

A nad sladkobolným světem
s buchtičkami sladkých buchet
by pysk ohrnul
jen trubec a vůl!
13.04.2026 - 13:17
TetaKazi: To není poezie, to je brutální mučení!! :-)) ST
11.04.2026 - 15:03
Besinka: Ano
30.03.2026 - 20:21
valerie: Sefer: no, to byla taková první reakce, samozřejmě že od toho dne to vyháním z hlavy, ale prostě je to tu, ale teď už vím co mě přesně čeká a to je mírně uklidňující, moc děkuji za reakci a přeji jen to nej
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku