valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
29.10.2014 - 12:14
Pevya: navracím se s větrem zpět.., krásně vyjádřené..
20.10.2014 - 17:37
J.F.Julián: tak tomu dobře rozumím...
st
20.10.2014 - 12:24
enigman: mrkla na mě...
02.08.2014 - 01:12
Psavec: Bolavá báseňka, ST.
01.08.2014 - 18:49
Lilith: Poklidné rozloučení a smíření...
ST
31.07.2014 - 14:48
zelená víla: silné... bolí tahle loučení
30.07.2014 - 19:04
Lilith: Krásná hra... a ta hra se jmenuje Život... život naplněný po okraj :-)
ST+Z
29.07.2014 - 17:23
krizekkk: SmuTénkově...
29.07.2014 - 09:33
29.07.2014 - 00:01
valerie: já všem děkuji, nerada na někoho zapomínám, všem kdo četli a zanechali komentář, vnímám, že víte o čem píšu a to mě těší
28.07.2014 - 23:59
valerie: básněnka: ano, začínám tomu věřit, tomu, že někde něco je, po smrti, díky ti
28.07.2014 - 23:57
valerie: la loba: ano, tak nějak to začínám vnímat, ještě nedávno jsem tvrdila smrt a pak už nic, díky
28.07.2014 - 20:20
básněnka: Smutně hezká, ale nezní vůbec pateticky, spíš cítím očekávání ...co bude tam někde, kam všichni časem dospějeme...
28.07.2014 - 18:28
Kajuta: tiché ST A záložka...
28.07.2014 - 17:37
matousekKkrejca: já v tom našel klid - smíření ST
28.07.2014 - 16:20
HANKA: Krásná báseň,smutek vždy provází člověka na ceSTě,odkud není návratu.
28.07.2014 - 14:30
Maryje...: ...ať najde svůj klid
básni ST
28.07.2014 - 13:46
Ardina: Bůh je milosrdný k těm, kdo se k němu utíkají... tvé básni ST.
28.07.2014 - 13:27
jitka.svobodova: smutné moc......ST
28.07.2014 - 13:07
la loba: Svobodná duše
Létá
Jako kůň kluše
Teprv teď
Chápe co je láska
Odpouští všem i sobě
Paprskem slunce laská
Co miloval co miluje
Nic totiž nekonči
1 ... 61|62|63|64|65|66|67|68|69 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku