valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.10.2014 - 12:14
Pevya: navracím se s větrem zpět.., krásně vyjádřené..
|
20.10.2014 - 17:37
J.F.Julián: tak tomu dobře rozumím...
st |
20.10.2014 - 12:24
enigman: mrkla na mě...
|
02.08.2014 - 01:12
Psavec: Bolavá báseňka, ST.
|
01.08.2014 - 18:49
Lilith: Poklidné rozloučení a smíření...
ST |
31.07.2014 - 14:48
zelená víla: silné... bolí tahle loučení
|
30.07.2014 - 19:04
Lilith: Krásná hra... a ta hra se jmenuje Život... život naplněný po okraj :-)
ST+Z |
29.07.2014 - 17:23
krizekkk: SmuTénkově...
|
29.07.2014 - 09:33
vavaoko: ST
|
29.07.2014 - 00:01
valerie: já všem děkuji, nerada na někoho zapomínám, všem kdo četli a zanechali komentář, vnímám, že víte o čem píšu a to mě těší
|
28.07.2014 - 23:59
valerie: básněnka: ano, začínám tomu věřit, tomu, že někde něco je, po smrti, díky ti
|
28.07.2014 - 23:57
valerie: la loba: ano, tak nějak to začínám vnímat, ještě nedávno jsem tvrdila smrt a pak už nic, díky
|
28.07.2014 - 20:20
básněnka: Smutně hezká, ale nezní vůbec pateticky, spíš cítím očekávání ...co bude tam někde, kam všichni časem dospějeme...
|
28.07.2014 - 18:28
Kajuta: tiché ST A záložka...
|
28.07.2014 - 17:37
matousekKkrejca: já v tom našel klid - smíření ST
|
28.07.2014 - 16:20
HANKA: Krásná báseň,smutek vždy provází člověka na ceSTě,odkud není návratu.
|
28.07.2014 - 14:30
Maryje...: ...ať najde svůj klid
básni ST |
28.07.2014 - 13:46
Ardina: Bůh je milosrdný k těm, kdo se k němu utíkají... tvé básni ST.
|
28.07.2014 - 13:27
jitka.svobodova: smutné moc......ST
|
28.07.2014 - 13:07
la loba: Svobodná duše
Létá Jako kůň kluše Teprv teď Chápe co je láska Odpouští všem i sobě Paprskem slunce laská Co miloval co miluje Nic totiž nekonči |


