valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.07.2014 - 19:18
zelená víla: tak to je štěstí... krásný, taky tyhle chvíle miluju, kdy pozoruju spící dcerku, jak se ze spaní usmívá, jak se dívám na svého muže, co mi něco vypráví a září mu u toho oči...když mi naše psí dámy přesvědčují, že je čas drbání a her... :-) s pokorou přijímám každej takovej den ...
|
05.07.2014 - 17:46
Maryje...: ♪♪♪ l í b í ♪♪♪ l í b í ♪♪♪
ST |
05.07.2014 - 16:51
ttragelaf: ... ufffff
|
02.07.2014 - 18:44
Mbonita: bravo
|
02.07.2014 - 14:38
la loba: ST
|
01.07.2014 - 23:40
Lilith: Da capo al fine... brillante!
ST |
01.07.2014 - 15:48
René Vulkán: v případě nečitelnosti předchozího komentáře:
staccato: do ce la ..... dost .... se ... mi ... to ...lí bí |
01.07.2014 - 15:46
René Vulkán: Legáto: doceladostsemitolíbí
|
01.07.2014 - 12:42
Květka Š.: ST...líbí,moc...
|
01.07.2014 - 12:12
básněnka: improvizuji ráda...žiju:-)
|
01.07.2014 - 10:27
vavaoko: ST
|
01.07.2014 - 06:30
krizekkk: Animato je vončo...
|
01.07.2014 - 05:54
nejsembásník: skvělé !
|
30.06.2014 - 22:39
Kajuta: tiché ST...
|
08.06.2014 - 00:24
básněnka: vždycky byla nějaká ta doba těžká
|
06.06.2014 - 10:09
Ardina: Však dědictví otců zachovej nám, Pane...
a tvoje báseň STčková. |
06.06.2014 - 09:42
vavaoko: Každá doba je těžká. ST
|
06.06.2014 - 08:04
divoženka1: Každý z nás má možnost si vybrat jak bude žít ať je doba jakákoliv .Jen nesmí být ochromený strachem .
ST dávám i tradicím a kořenům . |
05.06.2014 - 23:30
valerie: jsem vždy poctěna návštěvou každého z vás, děkuji všem
|
05.06.2014 - 23:29
valerie: Bára: ano, tak nejvíce byla ta báseň myšlena, děkuji
|


