valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
02.03.2015 - 13:48
divoženka1: mám ke koním respekt jako k někomu koho si vážím a to samé cítím i z básně ST
02.03.2015 - 12:49
Kajuta: Poetika, čistota, zemitost, živočišnost
ST
02.03.2015 - 12:26
enigman: adagio...
02.03.2015 - 12:23
vavaoko: Přátelit se s koněm se mi nepodařilo. Cítím to jako újmu. Nebo spíše jako selhání. Mé selhání.
Líbilo. ST
02.03.2015 - 12:00
enigman: frkáámmm...
02.03.2015 - 11:27
la loba: Zakládám
17.02.2015 - 09:17
enigman: napnelismus...
05.01.2015 - 08:19
J.F.Julián: ...to když máš v srdci listopad - zežloutnou oči tvé;
havrani černí na polích
- ČERNO!…
jak v duši mé…
13.11.2014 - 22:05
Lilith: Naštěstí je letos slunečno... ale není nad dobrýho paňáka někde v teple... :-)
ST
13.11.2014 - 16:30
Kajuta: tiché ST...
13.11.2014 - 00:46
zelená víla: jéé takhle barevnej není nikdo, jenom podzim....:-)
12.11.2014 - 21:10
básněnka: a já podzim miluju i když mi listí klouže pod botama
12.11.2014 - 19:20
12.11.2014 - 15:45
Ctirad Justus: tu je "naše" míSTo ;)
CJ
12.11.2014 - 14:35
Kapka: ST
Brodím se listím
blátu se vyhnu
někdy i zjistím
že v podzimu jihnu
12.11.2014 - 12:26
HANKA: Ale letos mně připadá obzvlášť krásný i když mám raději předjaří ST:-)
12.11.2014 - 06:37
matousekKkrejca: já se taky těším na jarní tání, ale do té doby si užiju podzimu a zimy (a rád - jsou na světě daleko horší věci) ST
12.11.2014 - 00:04
enigman: díky podzimu mám místo za obzorem...
11.11.2014 - 21:37
libour: barevný listí
ohýnků záře
pouštění draků
je přívětivá tváře......podzimu
a to se těšme na zimu :-)............tvoje báseň se mi líbí
11.11.2014 - 21:06
Mbonita: podzim je i barevný a hřejivý
jako jsou úsměvy a oči dětí...
1 ... 60|61|62|63|64|65|66|67|68 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku