valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.04.2015 - 22:55
zenge: líbí!
|
01.04.2015 - 21:03
básněnka: jsem... je bezvadný slovo
|
31.03.2015 - 23:40
|
31.03.2015 - 23:34
Lota: .
pohled na starého psa mě hluboce dojímá ale člověk na mě už tak nepůsobí možná je to tím, že pes svoji lásku umí projevit stačí se podívat mu do očí :-) ST a děkuji za návštěvu ! |
31.03.2015 - 21:16
valerie: všem děkuji, pravdou je že dnes se lístečky tetelí ne překvapeně, ale zimou a já taky :-(
|
31.03.2015 - 19:35
řeka: a tady sněží...kde jsi jaro kde jsi?
|
31.03.2015 - 11:36
la loba: ST jaro se nedá a plynně přejde rovnou do léta
|
31.03.2015 - 09:49
Květka Š.: ST...ale dnes padá na všechno bílá peřina...
|
31.03.2015 - 09:19
vavaoko: ST
|
30.03.2015 - 23:02
Kajuta: zaSeTo...
|
30.03.2015 - 21:14
Lilith: Na jaře máme všichni skrytá poupata.. ;-)
ST |
30.03.2015 - 20:16
detektor: Už aby bylo....ST
|
30.03.2015 - 19:12
Lota: .
Jaro má velikou moc omlazuje duše tak kdo by se z něj neradoval a morous ??? sám sobě škodí :-) |
30.03.2015 - 18:18
Adama: No jo, jaro, začínáme kvést. ;-)
|
30.03.2015 - 16:45
Ringo: Poezii jsi také neposlapala. :-)
|
30.03.2015 - 16:01
libour: ST
|
27.03.2015 - 12:59
la loba: Zakládám
|
25.03.2015 - 05:08
řeka: nádherná...šup a je v záložkách
|
24.03.2015 - 21:37
obaleč jabloňový: Nikdy nikomu neublížit je snadnější než nenechat si ublížit... líbí se mi tvá báseň:-)
ST |
24.03.2015 - 19:43
básněnka: vždycky stojí za to žít:-)
|


