valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
18.09.2018 - 10:29
Milena: Krasna, Val...ST
17.09.2018 - 21:09
byron: Je příjemné být tam, kde člověk je...rety svlažené od vína když jsou a na duši krásně je...kdekoliv:-).
ST
17.09.2018 - 20:47
17.09.2018 - 19:44
zenge: ne vždy se musí báseň rýmovat
stačí,
.. když zraje;-)
st
17.09.2018 - 18:00
valerie: Kapka: Ď :-)
17.09.2018 - 18:00
valerie: Lilith: Dík, zase jsem sem zabloudila a asi chvíli zůstanu
17.09.2018 - 17:59
valerie: Tara: To mě velice těší
17.09.2018 - 17:58
valerie: libour: Jasně, ideálně teď a tady je to nej, jsme...dík
17.09.2018 - 17:57
valerie: ttragelaf: No, jít tou kterou kráčíme a být přesvědčeni že je to ta pravá. Hlavně jít a užívat si to a neotáčet se. Jít tam kam chce naše srdce. Když moc přemýšlíme zabloudíme, dík
17.09.2018 - 17:06
Kapka: ST
17.09.2018 - 15:27
Lilith: Krásné :-)
ST
17.09.2018 - 13:42
Gándhí: eSTé
17.09.2018 - 11:21
libour: jj nejlépe je teď......ST
17.09.2018 - 10:23
ttragelaf: ST
bez přemýšlení

jsou řádky
se kterými
jdeme
za ruku

třeba kousek cesty

a bývají řádky
které neznáme

podle
jakého pravidla
se nechat
vést ?

podle jakého pravidla
se otočit a hledat
jinou z cest ?
17.09.2018 - 09:30
Tara: Hm, ta se povedla, uklidňující STyl...
15.09.2018 - 20:56
byron: Velmi krásné poeticky vzpomínkové obrazy...mám rád poezii, kterou se mohu "projít".
ST
14.09.2018 - 22:01
Tara: míSTečka jsou důležitá...
14.09.2018 - 20:58
byron: Rozhodně ne klišé...koncert pro dva...
ST
14.09.2018 - 18:31
libour: láska jeST silný cit....
14.09.2018 - 18:04
Lilith: Krásné to
ST
1 ... 52|53|54|55|56|57|58|59|60 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku