|
copyright R. McDonald
» 23.01.2013 » autor: Rusell McDonald » komentářů: 3(3) » tipů: 4 » Básně / Vlastenecké |
|
představa o tom že tento text zpívá W.Matuška a K.Hála/zůstalo u představ/
» 23.01.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 10 |
|
» 24.01.2013 » autor: petrr » komentářů: 4(3) » tipů: 6 |
|
» 26.01.2013 » autorka: ann-ihilation » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
» 27.01.2013 » autorka: alexis » komentářů: 3(3) » tipů: 6 |
|
neznám...seznam
» 28.01.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 15 |
|
najdu...
» 29.01.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 11 |
|
.la la lalo li la lana na
» 31.01.2013 » autor: Němý blb » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
v prachu
» 01.02.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 11 |
|
asdas
» 02.02.2013 » autor: Němý blb » komentářů: 3(3) » tipů: 4 |
|
to jsem psala kdysi jednou v noci
» 03.02.2013 » autorka: Jiná » komentářů: 4(3) » tipů: 6 |
|
*rokem II. rozumí se druhý rok od založení francouzské Republiky, jenž začínal 22.září 1793
» 03.02.2013 » autorka: Marianne » komentářů: 4(3) » tipů: 4 |
|
Začínalo to jako limerick, ale stal se z toho sonet. Přečtěte si, jaké myšlenky zmítají myslí mé přítelkyně :
Ve skutečnosti jsem Drak.... co zatím jen síru pouští... oheň schovává si v houští svých myšlenek.. pak přes slova budu oheň plivat... a pozor kdo bude zasažen... není hasícího přístroje, který měl by protijed :-)
JAn Maren :POMSTA JE SLADKÁ ! :-)
» 04.02.2013 » autor: Jan Maren » komentářů: 4(3) » tipů: 7 » Básně / Přátelství |
|
Složená na předem zadaná slova:
koště, sud, tlačenka, kněz
» 04.02.2013 » autor: Houda » komentářů: 3(3) » tipů: 6 |
|
» 04.02.2013 » autor: Hass » komentářů: 5(3) » tipů: 6 |
|
Báseň o rozpadajícím se vztahu...
» 04.02.2013 » autorka: Jíťa » komentářů: 3(3) » tipů: 6 |
|
font bohužel nepodporuje to příšerně krásný písmo ve kterým je to psaný, ale budiž ( jinak Porkyś)
» 05.02.2013 » autor: cado » komentářů: 3(3) » tipů: 2 |
|
rozumí....
» 06.02.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 5 |


